Погода в Черновцах
 
Чернівецький репортер
В озера які знаходять в парку «Жовтневий» відбувся витік нечистот, через що на поверхню спливла майже вся риба PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 19:07
Декілька днів працівники парку та інших служб розбирались у цій ситуації та намагалися врятувати водні біоресурси. Детальніше дізнаєтесь в сюжеті

Декілька днів працівники парку та інших служб розбирались у цій ситуації та намагалися врятувати водні біоресурси. Детальніше дізнаєтесь в сюжеті.

Декілька днів тому у всі відповідні служби здійснились виклики стосовно витоків нечистот у озера парку «Жовтневий». Виконуючий обов’язки директор установи розповідає, що протягом двох діб у воли стікали різні відходи, які забруднили воду а рибі перестало вистачати кисню що почало загрожувати її життю.

Юрій Воронко в.о. директора парку «Жовтневий»: "Ця ситуація повторюється з періодичністю 2-3 роки як тільки забивається тут у цих районах каналізаційна система то відразу вони витікають у ливневнку і витикають тут. Я хочу наголосити глядачам що це все результат вашого відношення, все що витікає з ваших унітазів може потрапити сюди".

Вона та риба з цього озера буди відправлені на експертизи, після яких буде точно відомий їх стан. Однак зараз як говорять представники Чернівецького рибоохоронного патруля мертвої риби не було виявлено.

Ольга Фрунзе головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання: "Рибальства управління державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Дану ситуація прослідковують наразі три дні, попередньо були вжиті необхідні заходи, було внесена вапно. Факту загибелі не зафіксовано навіть трішки покращилась ситуація. Також працівниками держпродспожив служби були відібрані проби води".
Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 
У Чернівцях відбувся інформаційний день конкурсу "Проєкти міжнародної співпраці 2020" від "Креативної Європи" PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 18:23
Подаватися на конкурс можуть представники навчальних закладів, місцевих органів самоврядування, неприбуткові та благодійні організації, а також приватні і прибуткові організації, які працюють в сфері культури та креативної індустрії. Детальніше - моя колега

Подаватися на конкурс можуть представники навчальних закладів, місцевих органів самоврядування, неприбуткові та благодійні організації, а також приватні і прибуткові організації, які працюють в сфері культури та креативної індустрії. Детальніше - моя колега.

Про пріоритети та умови участі в конкурсі «Проєкти міжнародної співпраці 2020» розповіли чернівецьким представникам ВИЩів, місцевих органів самоврядування, благодійних та інших організацій, які працюють в сфері культури.

Альона Дмуховська Проєктний менеджер програми «ЄС в Україні. Креативна Європа»: "Вони можуть отримати в залежності масштабу конкурсу від 200 тисяч євро до 2 млн євро для реалізації своєї ідеї в проектному менеджменті, в культурних та креативних індустріях. Обов’язково треба мати закордонних партнерів, але це також класна можливість вийти на загальноєвропейський рівень і отримати оцей загальноєвропейський рівень роботи і в принципі і стандарти роботи завдяки своїм європейським партнерам".

Гранти від «Креативної Європи» вже успішно отримали відомі українські організації, каже менеджер «Креативної Європи».

Альона Дмуховська Проєктний менеджер програми «ЄС в Україні. Креативна Європа»: "Наприклад, український заявник – такий благодійний фонд «Ізоляція», вони вже неодноразово отримували підтримку програми «Креативна Європа», можливо ви чули про проєкт «Поліфонія», який реалізовувався музеєм Гончара в Києві з закордонними партнерами, наприклад заповідник «Тустань» у Львівській області також отримав підтримку від «Креативної Європи»".

Податися на конкурс можна до 27 листопада.
Тетяна Таран, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, телеканал «Чернівці»
 
У Чернівцях підбили підсумки цьогорічних обласний футбольний змагань та нагородили найкращих PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 17:14
Більше про розвиток аматорського футболу на Буковині та героїв цього сезону розповість Микола Швець

Більше про розвиток аматорського футболу на Буковині та героїв цього сезону розповість Микола Швець.

Цього річ футбольний чемпіонат області відбувався за новим регламентом, були створені регіональні ліги, та вища ліга області. Також відбувалась обласна ліга чемпіонів та кубок краю. Ці нововведення дозволяють краще розвивати футбол на місцях та долучати до змагань та перегляду матчів більшу кількість громадян говорить заступник голови Чернівецької обласної федерації футболу Сергій Задорожняк.

Сергій Задорожняк заступник голови Чернівецької обласної федерації футболу: "Все відбулося так як ми і планували, щодо результатів і як пройшов пілотний проект проведення чемпіонат та першості це краще розкажуть люди але загалом позитивна оцінка, хороші ігри, маса емоцій".
Свої нагороди отримали найкращі гравці, команди, президенти клубів та навіть журналісти.

Сергій Задорожняк зазначає стрімкий розвиток футболу на теренах Буковини, тільки у базі федерації футболу України зареєстровано більше 6 тисяч осіб які беруть участь у офіційних змаганнях.

Сергій Задорожняк заступник голови Чернівецької обласної федерації футболу: "Це тільки ті хто були у заявках, ті хто брали участь у офіційних змаганнях, без тих людей які просто займаються своїм улюбленим видом спорту. Ви бачили і фінал кубка і фінал ліги чемпіонів, там приходять 500 і 1000 людей і це в селах".

Микола Швець. Діана Чігак. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 
Протягом вихідних на Буковині трапилось 8 пожеж PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 16:32