Погода в Черновцах
 

Четвер, 22 квітня 2010
У школах міста пройшли заходи приурочені до Міжнародного дня землі PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 18:24
     У школах міста пройшли заходи приурочені до Міжнародного дня землі.  Готуючись до свята ліцеїсти четвертого ліцею взяли участь в очистці парку Жовтневий та висадили дерева у дворі своєї школи. Найактивніші отримали нагороди від державної екологічної інспекції в місті Чернівці.
Детальніше......
Чернівецький краєзнавчий музей отримав більше 300 знахідок PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 17:30
Буковинський центр археологічних досліджень передав чернівецькому краєзнавчому музею більше трьохсот знахідок, виявлених під час розкопок поблизу Лужанської церкви вознесіння Господнього. Подія приурочена до дев’яносто першої річниці з дня народження відомого Буковинського археолога Бориса Тимощука.
Детальніше......
«Двадцять плюс двацять» - виставка фотографій з першого фестивалю «Червона Рута» PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 16:59
«Двадцять плюс двацять» - так називається виставка фотографій з першого фестивалю «Червона Рута» у Чернівцях, яка присвячена його двадцятій річниці. Два фотографи Василь Артюшенко та Василь Василенко, які зберегли фото тих часів представили по двадцять робіт. Виставка вже відбулася в Києві, а сьогоднії її  подарували музею Володимира Івасюка, в пам’ять про якого проводився фестиваль.
Детальніше......
Двадцять другого квітня відзначають Всесвітній День Землі PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 16:55
     Двадцять другого квітня відзначають Всесвітній День Землі. З цієї нагоди в центрі «Юність Буковини» вже вдев’яте відбувся конкурс агітаційних колективів екологічного спрямування. Школярі з районів області та міста змагалися за можливість представляти Буковину на Всеукраїнському етапі. Гуцульський колорит та життєві ситуації демонструвала під час конкурсу на екологічну тематику команда «Еко-шанс» з Путильського району.
Детальніше......
Продукти на Буковині дешевшають PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 12:47
     Картопля, цукор-пісок та яйця на Буковині стали дешевшими. Зниження цін відбулося у другій декаді квітня. Так, ціни на курячі яйця зменшилися майже на шість відсотків. На цукровий пісок ціни зменшилися трохи більше ніж на один відсоток.
Детальніше......
Авіарейси з Чернівців відновлено PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 12:45
      Авіарейси з Чернівецького аеропорту відновлено. - Літаки до Європи почали виконувати рейси ще вчора, - розповів директор аеропорту Володимир Калинюк. – Зокрема, відправили чартерний рейс на Італію в Бергамо. Європейські країни відкрили свій повітряний простір, тож усі рейси відновлено.
Детальніше......
Податківці вилучили 36 гральних автоматів PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 12:43
     36 гральних автоматів, що використовувались безпосередньо за призначенням в одному з розважальних закладів Чернівців, виявили працівники податкової міліції ДПА в Чернівецькій області в ході оперативно-розшукових заходів. Власником забороненого устаткування виявися мешканець м. Черкаси, який розгорнув свій незаконний бізнес на Буковині.
Детальніше......
Губернатор розділив обов’язки між своїми заступниками PDF Друк Написати листа
Четвер, 22 квітня 2010, 12:41
Головою облдержадміністрації Михайлом Папієвим підписано розпорядження «Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступниками голови та заступником голови - керівником апарату обласної державної адміністрації». Цим визначено і затверджено розподіл обов'язків...
Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1885 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.