Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Середа, 02 лютого 2011
У проходженні військової служби українців очікуються зміни
Середа, 02 лютого 2011, 19:09

У проходженні військової  служби українців очікуються зміни. Щоб виявити недоліки та вислухати пропозиції з нововедень по всім містам відбудуться перевірки. Тому  представник збройних Сил України  приїхав до міста та ознайомився із військовою кафедрою Чернівецького Національного університету і Трьохсотого полку.

Детальніше......
Хто полагодить дах, який протікає. Коли з підвалу викачають воду, якої там вже по коліна?
Середа, 02 лютого 2011, 19:07

Хто полагодить дах, який протікає. Коли з підвалу викачають воду, якої там вже по коліна? Чи з’явиться у під’їзді нормальне освітлення – такими проблемами переймаються мешканці багатоповерхівок на Бульварі Героїв Сталінграду. Аби отримати відповіді на ці питання, днями вони вирішили зустрітися з керівництвом приватного підприємства «Санітарія», яке обслуговує їхні будинки.

Детальніше......
В дирекції «Укрпошти» підвели підсумки конкурсів «Моє улюблене свято» та «Я читаю з Укрпоштою»
Середа, 02 лютого 2011, 17:39

В дирекції «Укрпошти» підвели підсумки конкурсів «Моє улюблене свято» та «Я читаю з Укрпоштою». За умовами потрібно було намалювати одне із новорічних святкувань, або сфотографуватися із книгою, яку куплено на пошті. Цьогоріч кількість учасників була найвищою порівняно з попередніми роками.

Детальніше......
На Буковині побільшало юнаків, які виявили бажання проходити альтернативну службу
Середа, 02 лютого 2011, 17:34

На Буковині побільшало юнаків, які виявили бажання проходити альтернативну службу. Протягом осіннього призову комісія при Головному управлінні праці та соцзахисту населення облдержадміністрації розглянула заяви 53 таких призовників. Загалом же, на підприємствах, установах та організаціях краю невійськову службу проходять 129 хлопців, віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю та служити у Збройних Силах України.

Детальніше......
Європейському місту – європейську рекламу!
Середа, 02 лютого 2011, 17:33

Європейському місту – європейську рекламу! Саме під таким гаслом у міськраді відбувся семінар – навчання для представників фірм, які спеціалізуються на виготовленні рекламної продукції.Встановлення реклами в місті часто відбувається без урахування всіх необхідних умов. Особливо це стосується центральної частини Чернівців, де реклама повинна вписуватися в історико-культурну спадщину міста.

Детальніше......
В Сторожинці районна прокуратура заборонила місцевій книгарні продавати камасутру
Середа, 02 лютого 2011, 17:29

В Сторожинці районна прокуратура заборонила місцевій книгарні продавати камасутру, на думку правоохоронців видання «Малюнок. Жіноча оголена натура» та «Малюнок. Чоловіча оголена натура» Джованні Чіварді  з серії «класична бібліотека художника» є продукцією сексуального характеру. Також до цього списку потрапила книга для дітей середнього шкільного віку «Відверта розмова про це». Всю цю літературу згідно з приписом прокуратури наказано зняти з продажу, власник магазину змушений був писати пояснювальну записку.

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 281 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.