Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

П'ятниця, 11 лютого 2011
Прокурор області порушив кримінальну справу проти теперішнього голови Вижницької районної ради Олександра Гриндея
П'ятниця, 11 лютого 2011, 19:44

Прокурор області Петро Коваль порушив кримінальну справу проти теперішнього голови Вижницької районної ради Олександра Гриндея. Чиновнику інкримінують зловживання службовим становищем та підробку документів у 2008 році, коли він займав посаду голови райдержадміністрації цього ж району. Детальніше про все у прокуратурі розповіли журналістам.

Детальніше......
муніципальна бібліотека організувала зустріч із відомим архітектором Михайлом Шевченком
П'ятниця, 11 лютого 2011, 19:41

Михайло Ілліч Шевченко, відомий архітектор, який у середині минулого століття жив і працював у Чернівцях. Реставрував Резиденцію, кінотеатр «Чернівці», колишній темпль, зруйновані у Велику Вітчизняну. Також він автор житлових будинків у нашому місті. За своє життя Михайло Ілліч  зібрав бібліотеку, яка свого часу допомогла йому стати архітектором.

Детальніше......
«Спогади про майбутнє». Виставку під такою назвою презентував у художньому музеї гончар Сергій Богопольський
П'ятниця, 11 лютого 2011, 19:39

«Спогади про майбутнє». Виставку під такою назвою презентував у художньому музеї гончар Сергій Богопольський. Над виготовленням керамічної колекції майстер працював більше року.

Детальніше......
У футбольного клубу «Буковина» буде новий спонсор
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:46

 У футбольного клубу «Буковина» буде новий спонсор, хто це на яких умовах відбуватиметься співпраця керівництво команди оголосить найближчим часом. Але за словами президента Буковини Василя Орлецького перед клубом ставитимуться серйозній завдання,які саме?

Детальніше......
Чернівецька міська рада просить Кабмін внести зміни до постанови НКРЕ, якою запроваджені нові тарифи на електроенергію
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:45

Чернівецька міська рада просить Кабмін внести зміни до постанови НКРЕ, якою запроваджені нові тарифи на електроенергію. На думку депутатів, у постанові низка питань досі залишається неврегульованою, оскільки через нерівні умови в оплаті електроенергії частина городян вже відмовляється від створення нових ОСББ. До того ж понад 60%

Детальніше......
Новий заклад в Чернівцях «Pub 34»відкрив свої двері для поціновувачів гарного відпочинку та живої музики
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:43

Новий заклад в Чернівцях «Pub 34»відкрив свої двері для поціновувачів гарного відпочинку та живої музики.  Вчора відбулося урочисте відкриття пабу. Ведучими вечора були відома українська телеведучаВасилиса Фролова та народний артист України Василь Ілащук. Порцію хорошої музики подарував гостям оркестр Лева Фельдмана та гурт «Vася CLUB».

Детальніше......
Кращими вчителями Буковини стали чернівецькі вчителі
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:38

Кращими вчителями Буковини стали чернівецькі вчителі. Володарів перших місць в п’яти категоріях обласного конкурсу «Вчитель року» нагородили в музично-драматичному театрі. За перше місце учасники отримали по тисячі п’ятсот гривень. А також протягом 10 місяців отримуватимуть по триста гривень до зарплатні.

Детальніше......
Відбулася зустріч керівництва області з ветеранами –афганцями
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:36

Відбулася зустріч керівництва області з ветеранами –афганцями. Захід присвячений черговій річниці виводу радянських військ із Афганістану. Представники крайової влади обговорили з ветеранами їхні нагальні проблеми.

Детальніше......
До двадцять другої річниці виведення військ з Афганістану міський голова Микола Федорук зустрівся із учасниками бойових дій
П'ятниця, 11 лютого 2011, 17:35

До двадцять другої річниці виведення військ з Афганістану міський голова Микола Федорук зустрівся із учасниками бойових дій. За круглим столом вони обговорили питання, які турбують ветеранів. Найголовніша з них, це відсутність житла. Адже на черзі більше шести роківстоять більше 130  афганців.

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 242 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.