Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Середа, 16 лютого 2011
На традиційному літературному вівторку в «Літкафе» відбувся авторський творчий вечір Сашка Горського
Середа, 16 лютого 2011, 21:32

На традиційному літературному вівторку в «Літкафе» до дня всіх закоханих відбувся авторський творчий вечір незмінного ведучого вівторків Сашка Горського. Разом із львівським художником Станіславом Сілантьєвим молодий поет презентував листівки з віршами у рамках проекту «Про головне».

Детальніше......
У Чернівцях відбувся семінар для інсталяторів
Середа, 16 лютого 2011, 21:31

У Чернівцях відбувся семінар для інсталяторів. Так називають спеціалістів зі встановлення опалювальних  приладів. Кількох десятків місцевих монтажників протягом дня навчали особливостям застосування котлів у побуті та ознайомлювали з новинками останніх років.

Детальніше......
У виставковій залі «Вернісаж» на Франка відкрилася виставка фотографа з Канади Франсуа Гзав’є Сарразіна
Середа, 16 лютого 2011, 21:28

У виставковій залі «Вернісаж» на Франка відкрилася виставка фотографа з Канади Франсуа Гзав’є Сарразіна. У Чернівцях він виставляється вже вдруге. Цього разу він привіз фотографії, які об’єднав однією назвою «Анонімат». Це фотографії виконані в так званому «лайф» стилі. Їх ще називають «street-photo».  Кожен, хто побачить ці фотографії, впевнений фотограф, зможе в них упізнати себе.

Детальніше......
Вчора ввечері раптово зупинилося серце голови Чернівецької обласної ради Василя Анатолійовича Ватаманюка
Середа, 16 лютого 2011, 21:25

Вчора ввечері раптово зупинилося серце голови Чернівецької обласної ради, директора цегельного заводу № 3 Василя Анатолійовича Ватаманюка. Після раптового погіршення  здоров’я його терміново госпіталізували, та  після інфаркту нормалізувати стан хворого лікарям не вдалося. Василь Ватаманюк помер на 65-му році життя.

Детальніше......
Продовжуються зустрічі з афганцями та іншими воїнами-інтернаціоналістами.
Середа, 16 лютого 2011, 21:24

Продовжуються зустрічі з афганцями та іншими воїнами-інтернаціоналістами. В вищому комерційному училищі КНТЕУ вони ділилися зі студентами своїми спогадами та давали уроки мужності.

Детальніше......
Нові кадрові призначення у міській раді
Середа, 16 лютого 2011, 17:08

Нові кадрові призначення у міській раді. Директором департаменту економіки  розпорядженням міського голови призначено Світлану Хімійчук, яка до цього обіймала посаду начальника відділу інвестицій міської ради. Начальником відділу з питань кадрової роботи міської ради призначено Людмилу Тюріну, яка має юридичну освіту,  працює у міській раді з 1992 року.

Детальніше......
«Назустріч весні» пропонує зробити крок торгово-промислова палата
Середа, 16 лютого 2011, 17:06

«Назустріч весні» пропонує зробити крок торгово-промислова палата. На відкритті виставки за цінами від українських фабрик, з якістю , яка не поступається іноземним виробникам, можна придбати одяг, взуття та інший товар.

Детальніше......
Обдаровані діти – майбутнє держави!
Середа, 16 лютого 2011, 17:05

Обдаровані діти – майбутнє держави! Саме під таким гаслом відбувся обласний семінар –  нарада для освітян з районних відділів освіти та міста Чернівців. Фахівці окреслили основні пріоритети у роботі з талановитими учнями та обговорили нагальні проблеми шкіл нового типу.

Детальніше......
Двадцять дві тисячі і 380 гривень зібрав фонд «Подаруй дитині життя»
Середа, 16 лютого 2011, 17:00

Двадцять дві тисячі і 380 гривень зібрав фонд «Подаруй дитині життя» під час  вчорашнього аукціону, присвяченого всесвітньому дню онкохворої дитини. Кошти вже надійшли на рахунок фонду. За них придбають ліки для хворих дітей.   Як повідомив  голова правління фонду Олександр Загарія, ця проблема стосується нашої області, оскільки 122 діток хворіють

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 243 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.