Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

П'ятниця, 18 лютого 2011
Стажування за кордоном… Наскільки реально звичайному студенту отримати грант на навчання в університетах США?
П'ятниця, 18 лютого 2011, 18:23

Стажування за кордоном… Наскільки реально звичайному студенту отримати грант на навчання в університетах США? Про особливості стипендіальної програми імені Фулбрайта  для буковинців, розповіли журналістам її координатори та минулорічні щасливчики, які мали змогу вчитися та розвивати свої наукові захоплення у кращих коледжах Сполучених Штатів.

Детальніше......
Уперше за 18 років у Чернівцях став позитивним природний приріст
П'ятниця, 18 лютого 2011, 18:19

Уперше за вісімнадцять років у Чернівцях став позитивним природний приріст, а структура загальної смертності городян з року в рік стабільна та відповідає всеукраїнському показнику. Таку інформацію оприлюднили керівники управління охорони здоров’я нашого міста та краю. У Чернівцях вони підбили підсумки роботи міського управління.

Детальніше......
В приміщенні колишньої двадцять першої школи на вулиці Руській відкрили дитячий садок «Барвінок»
П'ятниця, 18 лютого 2011, 18:17

В приміщенні колишньої двадцять першої школи на вулиці Руській відкрили дитячий садок «Барвінок». Крім того в ньому буде центр розвитку дитини. Тут вихованці з інших закладів зможуть проходити поглиблену дошкільну підготовку. В подальшому планується відкрити групу для дітей з обмеженими можливостями.

Детальніше......
оперативники затримали дві злочинні групи, які викрадали майно з автомобілів
П'ятниця, 18 лютого 2011, 16:43

Протягом січня у Чернівцях оперативники затримали дві злочинні групи, які викрадали майно з автомобілів. У першому випадку зловмисники розбивали бокове скло, у другому – використовували спеціальні сканери для відключення сигналізації. Після цього забирали з салонів барсетки з цінними речами , гроші та втікали з місця події. Під час однієї з таких крадіжок барсеточників упіймали «на гарячому» працівники карного розшуку.

Детальніше......
Що спільного між українцями, росіянами та молдованами?
П'ятниця, 18 лютого 2011, 16:40

Що спільного між українцями, росіянами та молдованами? Це й історичне минуле, схожий менталітет, подібні традиції. До того ж етноси є нащадками прадавніх русинів¸ які колись заселяли території цих народів. Вже п’ятий рік у Кишиневі видають науковий журнал «Русин», в якому публікуються статті з даної проблематики. Редактори журналу відвідали й історичний факультет ЧНУ, де поспілкувалися із викладачами та студентами, та розповіли присутнім власну точку зору, щодо нащадків русинів.

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 370 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.