Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Четвер, 24 лютого 2011
За три години сесії Чернівецької міської ради депутати не змогли ухвалити жодного рішення
Четвер, 24 лютого 2011, 19:25

За три години сесії Чернівецької міської ради депутати не змогли ухвалити жодного рішення. Каменем спотикання стало питання утворення виконавчого комітету міськради, мер запропонував зробити це пізніше і заявив, що внесе кандидатури на розгляд при умові, що кількісний і персональний склад голосуватимуться разом, депутати ж хотіли пропозицій від

Детальніше......
Тарифи на тепло знову зростають!
Четвер, 24 лютого 2011, 19:24

Тарифи на тепло знову зростають! З 1 березня чернівчанам доведеться платити на 50 копійок більше.  Таке рішення прийняла Національна комісія регулювання енергетики. До чого призведе чергове здорожчання , та чи вирішить воно проблему боргів  «Теплокомуненерго»?

Детальніше......
У краєзнавчому музеї відкрилася виставка орнаментів відомого буковинського художника-орнаменталіста Георгія Гараса
Четвер, 24 лютого 2011, 19:20

У краєзнавчому музеї відкрилася виставка орнаментів відомого буковинського художника-орнаменталіста Георгія Гараса. До сто десятої річниці з дня народження митця, у залі представили копії його орнаментів. Організатори розповіли, що за життя Георгій Гарас створив понад три тисячі орнаментів, які вже після його смерті були видані у альбомах.  Деякі твори збереглися саме завдяки музею, який діє у Вашківцях та зберігачам творчості Гараса.

Детальніше......
Міський голова Микола Федорук відкликав позовну заяву до Чернівецької міської ради
Четвер, 24 лютого 2011, 19:18

Міський голова Микола Федорук відкликав позовну заяву до Чернівецької міської ради, щодо визнання незаконним та скасування окремих положень рішення сесії, яким затверджено регламент Чернівецької міської ради шостого скликання. Про це на першому і як виявилось останньому засіданні суду розповів суддя Петро Мамчин.  Подробиці дізнавалися наші кореспонденти.

Детальніше......
Для вивчення ситуації в міській раді Чернівці відвідала комісія комітету верховної ради України
Четвер, 24 лютого 2011, 19:15

Для вивчення ситуації в міській раді Чернівці відвідала комісія комітету верховної ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, протягом двох днів. Вони розбирались в ситуації щодо нового регламенту ради, вислухали всі сторони і за два тижні дадуть рекомендації, які будуть обов’язковими до виконання.

Детальніше......
Семиповерховий житловий комплекс розпочали будувати у Заставні
Четвер, 24 лютого 2011, 19:11

Семиповерховий житловий комплекс розпочали будувати у Заставні. Це буде доступне житло для жителів району, оскільки вартість квадратного метру тут нижча від ринкових цін. Підрядником виступає будівельна фірма «Чернівціжитлобуд». Відкриття новобудови житлобудівці  приурочать десятилітньому ювілею свого підприємства. Наразі на місці зведення комплексу розпочали копати котлован та заливати в нього бетон. Традиційно перший куб забивав директор «Чернівціжитлобуду» Василь Мороз.

Детальніше......
Як стати щасливими навчали четвертокласників у Центральній дитячій бібліотеці
Четвер, 24 лютого 2011, 17:14

Як стати щасливими навчали четвертокласників у Центральній дитячій бібліотеці. Таку годину моралі для дітей провели бібліотекарі, для того щоб школярі розібралися в тому, що їм потрібно в житті та як змінити його на краще.

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 259 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.