Погода в Черновцах
 

Вівторок, 25 липня 2017
Минулої доби на водоймах краю загинуло 3 громадян (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 16:02
Трагічні випадки трапились через необережне поводження на воді
Детальніше......
Чоловіка збив потяг (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 15:38
Трапилось це вранці на вулиці Галицький шлях, що у Чернівцях. Причиною трагедії стала необачність чоловіка, який вирішив перебігти колію перед потягом
Детальніше......
Три роки децентралізації (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 15:32
За три роки децентралізації у Чернівецькій області були створені 18 об'єднаних територіальних громад, до яких увійшли 62 місцеві ради та 101 населений пункт
Детальніше......
«ОУН і УПА на Буковині» (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 15:27
Спогади, свідчення і матеріали про визвольну боротьбу» - книгу саме з такою назвою представили на загал в облдержадміністрації
Детальніше......
Відпрацювання спільно із Інспекцією в сфері стихійної торгівлі PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:56
Патрульна поліція Чернівців спільно з Інспекцією із благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради розпочали спільні профілактичні заходи стосовно стихійної торгівлі
Детальніше......
Увага! Зміни до програмного забезпечення ДФС для формування та подання звітності в електронному вигляді PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:40

Увага! Зміни до програмного забезпечення ДФС для формування та подання звітності в електронному вигляді

На головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) в електронному сервісі «Електронна звітність» у розділі «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/) розміщено перелік змін та доповнень до «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» (версія 1.25.17.0) станом на 22.06.2017.

1. З метою забезпечення приймання та автоматизованої обробки фінансової звітності, яка є додатком до податкової декларації з податку на прибуток банку додано наступні форми:

- J0902202 – Звіт про фінансовий стан (Баланс) /Проміжний скорочений звіт про фінансовий стан (Баланс);

- J0902302 – Звіт про прибутки і збитки та інший сукупний дохід(Звіт про фінансові результати) / Проміжний скорочений звіт про прибутки і збитки та інший сукупний дохід (Звіт про фінансові результати);

- J0902402 – Звіт про прибутки і збитки / Проміжний скорочений звіт про прибутки і збитки;

- J0902502 – Звіт про сукупний дохід / Проміжний скорочений звіт про сукупний дохід;

- J0902602 – Звіт про зміни у власному капіталі (Звіт про власний капітал) / Проміжний скорочений звіт про зміни у власному капіталі (Звіт про власний капітал);

- J0902702 – Звіт про рух грошових коштів / Проміжний скорочений звіт про рух грошових коштів за прямим методом;

- J0902802 – Звіт про рух грошових коштів / Проміжний скорочений звіт про рух грошових коштів за непрямим методом.

2. З метою удосконалення існуючих електронних сервісів для платників податків додано наступні форми:

- F/J1312301 – «Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» – Таблиця даних платника податків.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Як внести зміни до Повідомлення про прийняття працівника на роботу PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:34

Як внести зміни до Повідомлення про прийняття працівника на роботу

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Обов’язок з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір).

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена  постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413.

Пунктом 2 додатка до Постанови встановлено тип повідомлення:

"початкове" - подання інформації про прийняття працівника на роботу;

"скасовуюче" - подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу "скасовуюче" з помилковими даними і одночасно повідомлення типу "початкове" з правильними даними.

Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників до фіскальних органів чинним законодавством не передбачено.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Як подати Пояснення та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної в ЄРПН PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:27

Як подати Пояснення та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної в ЄРПН

У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН платнику ПДВ необхідно відправити до органів ДФС Таблицю даних платника податку та пояснення і/або копії документів, які підтверджують реальність здійснення операції, зазначеної в такій ПН.

Реєстр форм податкових документів доповнений формами, які можуть допомогти платнику ПДВ відновити реєстрацію ПН, яка потрапила під процедуру припинення реєстрації. Так, до кожної ПН, реєстрація якої припинена, подаються:

1. Пояснення у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН за формою J/F1312601. Повідомлення слід формувати окремо по кожній ПН, реєстрація якої припинена. В повідомленні міститься таблиця, в якій зазначаються:

  • порядковий номер і дата складання ПН;

  • ІПН і найменування покупця; обсяг поставки без урахування ПДВ;

  • сума ПДВ;

  • кількість документів, які платник надаватиме для підтвердження операції з поставки по цій ПН.

Під таблицею є поле для пояснень. Тут платник ПДВ повинен в довільній формі надати пояснення щодо операцій по заблокованій ПН.

2. Копії документів у вигляді окремих додатків за формою J/F1360101 в форматі PDF (розмір кожної програми не повинен перевищувати 2 МБ). Вичерпний перелік документів затверджено Наказом № 567. До нього увійшли: договори, в тому числі ЗЕД-контракти, з додатками, листування з контрагентами; договори, довіреності, акти керівного органу платника податків, якими оформлені повноваження осіб, які отримують продукцію на користь платника для здійснення господарської операції; первинні документи з постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), в тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорта якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Рекомендуємо в разі припинення реєстрації ПН подавати всі документи, які є в наявності і вказані в Переліку до наказу № 567, що стосуються поставки товарів/ послуг, відображених в такій ПН. Це підвищить шанс реєстрації цієї ПН в ЄРПН.

Згідно п. 2 Переліку письмові пояснення та копії зазначених документів платник може подати в ДФС через особистий електронний кабінет, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ

Чернівецька громада отримала понад півмільйона гривень збору за паркування PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:22

Чернівецька громада отримала понад півмільйона гривень збору за паркування

Упродовж першого півріччя цього року до бюджету Чернівців надійшло 545,6 тис. грн. збору за місця для паркування транспортних засобів, в тому числі від платників збору – юридичних осіб – 324,9 тис. грн., від суб’єктів господарювання – фізосіб – 220,8 тис. грн. Це на 42,8 тис. грн. перевищує минулорічні надходження.

У Чернівцях діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках провадять 10 платників збору за паркування (в т.ч. 5 юридичних осіб  та 5 підприємців – фізичних осіб). Відповідно до вимог Податкового кодексу ці суб’єкти господарювання є  платниками збору за місця для паркування транспортних засобів.

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради про встановлення збору.

У Чернівцях збір за місця для паркування транспортних засобів, обраховуються з 01.01.2017 року по 26.02.2017 року, за ставками, передбаченими рішенням міської ради від 25.06.2015 р. №1635, зі змінами від 28.01.2016 року №80, із застосуванням коефіцієнту 0,5, а з 27.02.2017 року за ставками, передбаченими рішенням Чернівецької міської ради від 09.02.2017 року №581 «Про внесення змін до рішення міської ради VI скликання від 25.06.2015 р. №1635 та рішення міської ради VIІ скликання від 28.01.2016 р. №80 щодо справляння в місті Чернівцях місцевих податків і зборів», - 0,015 відсотка мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної під паркування.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


В Чернівецькій ОДПІ – тиждень СМ КОР PDF Друк Написати листа
Вівторок, 25 липня 2017, 09:15

В Чернівецькій ОДПІ – тиждень СМ КОР

З 1 липня повноцінно запрацювала система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМ КОР), яка була запроваджена ще з квітня 2017 року. Утім, період з 01.04.2017 р. по 01.07.2017 р. був перехідним. Cистема працювала у тестовому режимі, тобто з певними послабленнями, - під час виявлення невідповідності процедура, визначена п.201.16 ПКУ, здійснювалась без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі.

Для кращої поінформованності платників про СМ КОР за ініціативи начальника Чернівецької ОДПІ Миколи Загарюка, в Чернівецькій ОДПІ з 24 по 28 липня буде проведено тематичний інформаційний тиждень.

- Система працює таким чином, щоб реагувати, попереджуючи зловживання недобросовісних платників податків. Вона не лише бачить потенційні порушення, а й унеможливлює безпідставне формування податкового кредиту, навіть до моменту подання податкової декларації з ПДВ. Тобто система ризиків спрацьовує вже на стадії реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування.

Це, в першу чергу, стосується тих, хто ще досі будує схеми ухилення від оподаткування, так званий «пересорт», або зустрічні транзити, коли відсутня покупка певного товару при його фактичній реалізації.

Водночас, за критеріями ризику дійсно було призупинено реєстрацію певних податкових накладних платників реального сектору економіки. Для вирішення цієї проблеми також закладений алгоритм. Зокрема, подача додаткової інформації у вигляді технологічної карти платника знімає проблеми платників реального сектору.

Ми докладемо максимум зусиль, аби допомогти бізнесу з реального сектору економіки, який зіткнувся з технічними проблемами. Саме цій категорії платників ми хочемо надати всю можливу консультаційну та практичну допомогу,- підкреслив начальник Чернівецької ОДПІ.

Під час тижня «СМ КОР» платники зможуть в телефонному режимі та особисто вирішити з фахівцями Чернівецької ОДПІ усі свої проблемні питання, отримати фахову консультацію та практичну допомогу, а також надати пропозиції щодо критеріїв, за якими спрацьовує система призупинення.

Номери телефонів: 54-60-15; 54-60-00; 54-56-41.

Адреса: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А., каб.229, 225.

Сподіваємося, що тиждень «СМ КОР» допоможе платникам отримати відповіді на запитання та стане практичним дороговказом для платників податку на додану вартість.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІСторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 428 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.