Погода в Черновцах
 

Четвер, 20 липня 2017
Черги біля Вищих навчальних закладів зникли (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 21:29
Після того, як налагодили електронну систему подачі документів, кожний абітурієнт може не виходячи з дому зареєструватися на вступ до будь-якого вишу України, а тому немає потреби приїжджати до воріт інституту чи університету і чекати кількадесят годин
Детальніше......
Дах Резиденції Буковинських митрополитів реставрують (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 21:24
Роботи тривають з березня, а тому вже є можливість порівняти "як було" і "як стало"
Детальніше......
"Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій" (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 21:16
Круглий стіл з такою назвою відбувся в Чернівцях за участі київських експертів та буковинських аграріїв
Детальніше......
Понад сто тисяч доз вакцини, яку щонайменше 5 років не постачали на Буковину, отримали медичні заклади Чернівецької області (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 20:51
Це вакцина, яка допомагає вберегтись від працю та дифтерії
Детальніше......
В Глибоцькому районі в ресторані отруїлись люди (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 20:42
Наразі у лікарні знаходяться 12 людей. Медики розпочали розслідування
Детальніше......
Понад місяць тому в Україні стартував безвізовий режим (ВІДЕО) PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 20:24
Очікуваного ажіотажу не було
Детальніше......
Що робити у разі зупинення реєстрації податкової накладної PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 12:27

Що робити у разі зупинення реєстрації податкової накладної

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (далі - Повідомлення).

Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Електронні формати Повідомлення та додатку до нього розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів .

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Повідомлення в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Нагадуємо, що Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого в Мінюсті 16.06.2017 за №753/30621.

Відділ організації роботи Чернівецької  ОДПІ


Зупинено реєстрацію податкової накладної? Подайте пояснення PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 12:24

Зупинено реєстрацію податкової накладної? Подайте пояснення

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що платник податку має право подати пояснення та/або копії документів протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування, у разі зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 ПКУ.

Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленій податковій накладній/розрахунку коригування за формою J(F)1312601.

Зазначене повідомлення формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків.

З електронними форматами Повідомлення та додатку до нього можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Нагадуємо, що з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі може бути зупинена у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Відділ організації роботи  Чернівецької  ОДПІ


Наближається термін сплати податкових зобов’язань декларантами - громадянами PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 12:22

Наближається термін сплати податкових зобов’язань декларантами - громадянами

Чернівецька ОДПІ нагадує, що фізичні особи (громадяни), які подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік та зафіксували до сплати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір, зобов’язані сплатити нараховані суми не пізніше 31 липня 2017 року.

Не відкладайте сплату до останнього дня, адже з наступного дня граничного строку діючим законодавством передбачено застосування штрафних санкцій: у разі затримки сплати податку до 30 днів – 10%, більше 30 днів – 20% від суми податкового боргу.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Електронний кабінет запрошує платників PDF Друк Написати листа
Четвер, 20 липня 2017, 12:20

Електронний кабінет запрошує платників

Інтернет давно прийшов на допомогу бухгалтеру. Державна фіскальна служба не залишилась осторонь від сучасних новацій і створила власний продукт під назвою «Електронний кабінет платника», який вже став справжнім помічником у світі  податків.

«Електронний кабінет платника» - це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, доступ до роботи в якому здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, шляхом автентифікації з використанням електронного цифрового підпису та авторизації такого платника.

Завдяки такому сервісу у платників податків є можливість працювати з органами фіскальної служби дистанційно у режимі реального часу.

Слід пам’ятати, що доступ до електронного кабінету платника податків стає можливим тільки за допомогою безкоштовних ключів від фіскальної служби.

Головним призначенням Електронного кабінету є надання можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування платникам податків.

Сервіс включає дві функціональні частини: відкрита та приватна (особистий кабінет).

Через відкриту частину платник має можливість отримати довідкову інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання звітності;  контакти та адреси діючих Центрів обслуговування платників (ЦОП); ознайомитися з новинами ДФС України тощо.

Робота з електронним сервісом у приватній частині здійснюється виключно з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), який надає різноманітні функціональні можливості: надсилати звітність та інші запити, отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом та безліч-безліч інших послуг.

Чернівецька ОДПІ запрошує скористатися послугами персонального автоматизованого робочого місця платника за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet, а збережений час витратити на розвиток власного бізнесу.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІСторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1496 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.