Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Вівторок, 08 серпня 2017
З нагоди 183-ої річниці народження Федьковича відбулось урочиста покладання квітів до пам’ятника (ВІДЕО)
Вівторок, 08 серпня 2017, 21:11
З нагоди 183-ої річниці народження буковинського письменника Юрія Федьковича відбулось урочиста покладання квітів до пам’ятника митця. Вшанувати пам'ять видатного буковинця зібрались діячі культури, письменники та жителі міста
Детальніше......
Призов до Національної гвардії у серпні. Президент України Петро Порошенко частково змінив указ від 24 лютого 2017 року (ВІДЕО)
Вівторок, 08 серпня 2017, 21:00
Президент України Петро Порошенко частково змінив указ від 24 лютого 2017 року, який передбачав терміни призову на строкову військову службу в квітні-травні і жовтні-листопаді
Детальніше......
Станом на 1 серпня цього року обласне управління капітального будівництва освоїло 12 з половиною мільйонів гривень з 15 отриманих (ВІДЕО)
Вівторок, 08 серпня 2017, 20:46
Втім, на цей рік заплановано фінансування обсягом 98 мільйонів, та коли вони надійдуть - невідомо
Детальніше......
Відрізок автомобільної траси на Буковині, якого бояться і пішоходи, і водії - Галицький шлях (ВІДЕО)
Вівторок, 08 серпня 2017, 20:37
Аварія за аварією, деколи навіть з летальними наслідками
Детальніше......
Опубліковано програму щорічного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz!
Вівторок, 08 серпня 2017, 13:04
4 дні незабутніх творчих вражень підготували  організатори VIII Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz, що відбудеться з 7 по 10 вересня у м. Чернівці
Детальніше......
На соціальні потреби – 670 мільйонів від чернівецьких працедавців
Вівторок, 08 серпня 2017, 08:11

На соціальні потреби – 670 мільйонів від  чернівецьких працедавців

За підсумками січня-липня 2017 року чернівецькі працедавці спрямували на соціальні потреби 670,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  що на 219,3 млн. грн., або на третину більше, ніж торік.

Як підкреслив начальник Чернівецької ОДПІ Микола Загарюк, аналітика свідчить про стабільну тенденцію росту сплати єдиного внеску.

«Ми відзначаємо достатньо високий рівень податкової культури платників столиці Буковини.  Разом з тим, фахівці Чернівецької ОДПІ систематично спілкуються з роботодавцями щодо легальності та повноти оплати праці. Як наслідок – до бюджету спрямовуються  додаткові кошти», - зазначив посадовець.

«Лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.  Це повинні врахувати не тільки громадяни, які незабаром вийдуть на пенсію, а й молоді люди, оскільки зміни до пенсійного законодавства передбачають нарахування пенсійних виплат залежно від страхового стажу», підсумував Микола Загарюк.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Чернівецькі працедавці спрямували до бюджету понад 600 мільйонів ПДФО
Вівторок, 08 серпня 2017, 08:08

Чернівецькі працедавці спрямували до бюджету понад 600 мільйонів ПДФО

За сім місяців 2017 року платники, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, перерахували до бюджетів усіх рівнів 607,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 190,5 млн. грн. або майже на третину перевищує минулорічний показник. Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету та складає 51,9 відс. від загальних надходжень.

Місцеві скарбниця столиці Буковини отримала 337,2 млн. грн., що становить 58,9 відс. від загальних податкових надходжень бюджету міста. Порівняно із минулим роком приріст податку на доходи фізосіб склав 103,8 млн. грн.

Як зазначив начальник Чернівецької ОДПІ Микола Загарюк, системна виплата офіційної заробітної плати роботодавцями якісно впливає на надходження з податку на доходи фізичних осіб. Завдяки відповідальності більшості працедавців бюджети усіх рівнів, і, в першу чергу, територіальної громади, отримують фінансову можливість для розвитку та поліпшення умов життя громадян.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Для отримання інформаційних послуг –звертайтесь до Контакт - центру ДФС
Вівторок, 08 серпня 2017, 08:03

Для отримання інформаційних послуг –звертайтесь до Контакт - центру ДФС

Контакт-центр ДФС надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, а також щодо роботи Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС.

Контакт-центр ДФС функціонує за єдиним багатоканальним номером телефону 0 800 501 007 та електронною адресою поштової скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису).

Надання інформаційно-довідкових послуг здійснюється з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів);

Вартість послуг Контакт-центру зі стаціонарних телефонів безкоштовна, з мобільних телефонів оплата дзвінків здійснюється за тарифами оператора мобільного зв'язку (або за наявним механізмом саll-bасk - вартість послуг безкоштовна).

Відповіді надаються за вибором особи: телефоном, факсом, електронною поштою.

Контакт-центр приймає звернення від фізичних та юридичних осіб на сервіс «Пульс» ДФС України щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її та територіальних органів.

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відділ організації роботи Чернівецької  ОДПІ


Про тиждень СМ КОР розповів начальник Чернівецькій ОДПІ
Вівторок, 08 серпня 2017, 07:55

Про тиждень СМ КОР розповів начальник Чернівецькій ОДПІ


Для кращої поінформованності платників про СМ КОР (систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків) у Чернівецькій ОДПІ з 24 по 28 липня відбувся тематичний інформаційний тиждень.

Враховуючи актуальність цієї теми начальник Чернівецької ОДПІ Микола Загарюк вирішив розповісти про проблемні питання представників бізнесу та шляхи їх вирішення.

Для чого запроваджено систему автоматизованого моніторингу?

Щоб унеможливити формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету з 1 квітня 2017 року запроваджено механізм зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, протягом трьох місяців діяв перехідний період, під час  якого реєстрацію не призупиняли, а лише надсилали квитанцію із застереженням.

Така система в автоматизованому режимі дозволяє зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє виключно з метою надання покупцю необґрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.

Як працює система СМ КОР?

Податкові накладні після введення в ЄРПН та подання запиту на реєстрацію проходить перевірку на оцінку ризиків. Якщо податкова накладна не потрапила під хоча б один критерій (п.5 Критеріїв оцінки) - то відбувається реєстрація, а якщо потрапила то податкова накладна відправляється на моніторинг (п.74.2 ПКУ).

Відбувається моніторинг податкових накладних системою: якщо податкова накладна не потрапила під 2 ознаки фіктивності операцій (п.6 Критеріїв оцінки), то відбувається її реєстрація. Якщо потрапила хоча б під одну ознаку, то її реєстрація призупиняється. У такому випадку підприємству в автоматичному режимі відправляється квитанція про зупинення реєстрації такої податкової накладної. Все це відбувається протягом операційного дня.

Якщо підприємство не погоджується із припиненням реєстрації податкової накладної, то має право подати додаткову інформацію щодо проведених операцій на комісію ДФС.

Як діяти платнику, якщо отримано квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН?

У разі отримання платником податку квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 виключно в електронному вигляді засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника», або платник на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Чи може платник зазначати декілька КВЕДів при заповненні Таблиці?

Пунктом 2 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (Наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567), визначено, що в Таблиці відображається специфіка господарської діяльності платника окремо за кожним видом економічної діяльності.

Чи зобов’язаний платник включити до податкових зобов’язань суми ПДВ по податковим накладним/розрахункам коригування, по яких зупинено реєстрацію?

Пунктом 201.10. Податкового кодексу України визначено, що відсутність факту реєстрації податкових накладних в ЄРПН не звільняє продавця від обов’язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період.

Як вплине на реєстраційну суму податку (обраховану за формулою відповідно п. 2001.3. ст. 2001. Податкового кодексу України) сума ПДВ, вказана в податковій накладній, що не зареєстрована в ЄРПН, та включена до суми податкових зобов’язань декларації з ПДВ за відповідний звітний період?

Реєстраційна сума податку (обрахована за формулою відповідно п. 2001.3. ст. 2001. Податкового кодексу України) у даному випадку може бути зменшена на суму ПДВ, вказану в податковій накладній, що не зареєстрована в ЄРПН, та включену до суми податкових зобов’язань декларації з ПДВ за відповідний звітний період (показник суми перевищення податкових зобов’язань, зазначених в податковій декларації, над сумою ПДВ по зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних/розрахунках коригування).

За яких обставин Комісія ДФС може прийняти рішення про відмову в реєстрації податкової накладної?

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №190 визначено підстави для прийняття рішення комісією ДФС про відмову в реєстрації податкової накладної:

ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній, по якій призупинено реєстрацію;

ненадання платником копій документів відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п.201.16 ст.201 Кодексу;

надання платником копій документів, які складені з порушенням законодавства, та/або не достатні для прийняття рішення комісією ДФС про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.


  • Ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти чесному бізнесу, який зіткнувся з проблемами. Саме цій категорії платників ми готові надати всю можливу консультаційну та практичну допомогу,- підкреслив начальник Чернівецької ОДПІ.

Сподіваємося, що тиждень «СМ КОР» допоміг платникам податку на додану вартість вирішити усі технічні та методологічні труднощі.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ
Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 706 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.