Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Понеділок, 14 серпня 2017
Підприємці Буковини прагнуть виходити на європейський ринок (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 21:38
Це можливо лишень за умови, що продукція цілковито відповідатиме стандартам ЄС. Наразі це вдається не багатьом
Детальніше......
Впродовж вихідних днів рятувальники ліквідували 16 пожеж (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 21:31
На одній із яких врятували 2 людей та 10тьох осіб евакуювали
Детальніше......
Влітку хтось ховається від спеки біля водойм, а хтось у лісі (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 21:14
Проте прогулянка зеленою зоною може завершитись на лікарняному ліжку, якщо не дотримуватись елементарних правил безпеки
Детальніше......
Відбувся брифінг заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василя Гостюка (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 21:04
Відбувся брифінг заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василя Гостюка, під час якого він озвучив прийняті зміни до перспективного плану формування територіальних громад області
Детальніше......
Прикордонникам відтепер допомагають буковинські підприємці (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 20:46
В рамках ініціативи Президента України будь-хто може сприяти покращенню матеріально-технічної бази Прикордонної служби України, і на цей заклик вже відгукнулись Сокирянські виробники
Детальніше......
До свята Медового спасу в Чернівцях відкрили тематичний ярмарок-продаж (ВІДЕО)
Понеділок, 14 серпня 2017, 20:21
Різні сорти меду, бджоло продукти, фрукти та овочі  - все це можна придбати поблизу торгівельного центру Рута
Детальніше......
Футбольний клуб «Буковина» продовжує боротьбу у другій лізі України
Понеділок, 14 серпня 2017, 17:19

Цими вихідними чернівецька команда  у рамках 6 туру Чемпіонату України з футболу,на виїзді протистояла Хмельницькому «Поділлю»

Детальніше......
Яка відповідальність за відсутність у фіскальному чеку обов’язкових реквізитів
Понеділок, 14 серпня 2017, 10:28

Яка відповідальність за відсутність у фіскальному чеку обов’язкових реквізитів

Згідно з ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані, зокрема проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, та видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.

Форми та зміст фіскального чека, розрахункової квитанції та інших розрахункових документів, надання покупцю яких є обов’язковим, встановлені п. 2 розд. II Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 (далі – Положення).

Обов’язкові реквізити касового чека визначені п. 2 розд. II Положення. При цьому у касовому чеку, зокрема зазначаються: найменування та кількість товару, який реалізується; вартість проданого товару; ставки та суми податку на додану вартість (далі – ПДВ) та акцизного податку тощо.

Крім того, для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів та зареєстровані платниками акцизного податку (суб’єкти господарювання, що зареєстровані платниками іншого податку, крім ПДВ), касовий чек повинен містити окремим рядком розмір ставки такого податку, загальну суму такого податку за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкується назва такого податку. У реквізиті «Акцизний податок» його назва наводиться згідно з Податковим кодексом України. За потреби дозволяється використовувати скорочення (абзац тринадцятий п. 2 розд. II Положення).

Разом з тим, у разі відсутності в документі хоча б одного з обов’язкових реквізитів, а також недотримання сфери його призначення, такий документ не прийматиметься як розрахунковий (п. 3 розд. I Положення).

Пунктом 1 ст. 17 Закону передбачено, що до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за порушення вимог Закону, за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:

у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання:

вчинене вперше – 1 гривня;

за кожне наступне вчинене порушення – 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

Також, за порушення вимог Закону посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг притягуються контролюючими органами до адміністративної відповідальності (ст. 26 Закону).

Згідно з ст. 155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х до осіб, які здійснюють розрахункові операції з порушенням встановленого законом порядку проведення розрахунків, застосовується штраф в розмірі від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 109.20).

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Цього року чернівецьким бізнесменам відшкодовано понад 80 мільйонів ПДВ
Понеділок, 14 серпня 2017, 10:24

Цього року чернівецьким бізнесменам відшкодовано понад 80 мільйонів ПДВ

Упродовж семи місяців цього року платникам податку на додану вартість, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, відшкодовано 80,8 млн. грн. ПДВ, що на 46,0 млн. грн., або у 2,3 рази більше, ніж торік. У липні чернівецьким суб’єктам господарювання держава повернула 10,5 млн. грн. ПДВ.

За словами начальника Чернівецької ОДПІ Миколи Загарюка, за рахунок запровадження з 1 квітня 2017 року Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ забезпечує ефективний моніторинг адміністрування ПДВ та унеможливлює корупційні ризики при відшкодуванні податку на додану вартість.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Чернівецький бізнес сплатив понад 168 мільйонів ПДВ
Понеділок, 14 серпня 2017, 10:21

Чернівецький бізнес сплатив понад 168 мільйонів ПДВ

Упродовж семи місяців цього року платники податку на додану вартість, які перебувають на обліку в  Чернівецькій ОДПІ, сплатили до державного бюджету 168,4 млн. грн. податку додану вартість, що на 13,7 млн. грн. більше, ніж торік.

«Запровадження електронного адміністрування ПДВ своїм наслідком має зростання сплати податку на додану вартість. Тобто, сумлінний бізнес має можливість звітувати про здійснювані операції з ПДВ за посередництвом сучасних інформаційних технологій. Водночас, завдяки цьому сервісу фахівці ДФС отримали ефективний інструментарій для аналізу та співставлення даних податкових накладних. Результат – своєчасне попередження схем мінімізації та майже миттєве реагування на ризикові для бюджету операції», - зазначає начальник Чернівецької ОДПІ Микола Загарюк.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 602 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.