Погода в Черновцах
 
Чернівецький репортер
На штучному майданчику біля стадіону «Буковина» нарешті змінять покриття PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 листопада 2019, 17:17
Ще минулого року майданчик знаходився у критичному стані, через ями та зношеність газону. Півтори року доля єдиного джерела доходів для цілої спортивно-оздоровчої установи «Буковина» була під загрозою, однак вже за пару тижнів на новому покритті продовжаться футбольні баталії

Ще минулого року майданчик знаходився у критичному стані, через ями та зношеність газону. Півтори року доля єдиного джерела доходів для цілої спортивно-оздоровчої установи «Буковина» була під загрозою, однак вже за пару тижнів на новому покритті продовжаться футбольні баталії.

Зовсім скоро на майданчику біля стадіону «Буковина» буде простелено нове штучне покриття, яке замовили з Італії, а за словами директор установи Ігоря Наболотного воно буде одним із найкращих в Україні станом на сьогодні.

Ігор Наболотний директор спортивно-оздоровчої установи «Буковина»: "Ми сподіваємось що це буде одне з кращих покриттів не тільки у Чернівцях а й у західній Україні. Ми сподіваємось що воно довго прослужить і ми будемо його експлуатувати достатньо бережно. Тому сподіваюсь що все буде добре".

Реконструкція даного майданчика буде коштувати майже 800 тисяч гривень, Ігор Наболотний зазначає що це штучне поле є основним джерелом доходу всієї спортивно-оздоровчої установи.

Ігор Наболотний директор спортивно-оздоровчої установи «Буковина»: "В основному ми заробляємо на полі, всі інші заробітки є менше значимі, адже не маючи цього поля ми не змоги б купити віники та миючі засоби. Дуже добре що ми це робимо і я сподіваюсь що ми до кінця року встигнемо це зробити і погода над нами змилостивиться".

Микола Швець. Сергій Бабій. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
 
Вони постійно хочуть їсти, спати та змінювати світ PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 листопада 2019, 16:31
Але натомість гризуть граніт науки. Напереродні міжнародного дня студента в рітуші нагородили найкращих студентів буковинських навчальних закладів. З рук мера студенти отримали грамоти, подарунки та премії. Більше про тих хто змінює світ починаючи з себе - розкажемо далі

Але натомість гризуть граніт науки. Напереродні міжнародного дня студента в рітуші нагородили найкращих студентів буковинських навчальних закладів. З рук мера студенти отримали грамоти, подарунки та премії. Більше про тих хто змінює світ починаючи з себе - розкажемо далі.

Віталій навчається на четвертому курсі у ЧТЕІ КНТУ. Каже, економіка - його пристрасть, а бути студентом цього ВИШу - престижно.

Віталій Терен, заступник голови Чернівецького міського студпарламенту: "Настав якраз той період коли молодь дійсно цікавиться різними процесами, які відбуваються у нас в Чернівцях. І це безперечно заслуговує поваги і я вважаю, що молодь здатна змінити світ".

І вони намагаються. Чимало із присутніх на традиційному відзначенні - приймають активну участь не тільки у студентському самоврядуванні, а й житті міста.

Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: "Я Вам дуже заздрю. Заздрю білою заздрістю, тому що Ви сьогодні проживаєте кращі роки свого життя. Ви вільні, ви пізнаєте світ, ви шукаєте себе, ви здобуваєте нові знання, знайомитись з цікавими людьми, і я хочу сьогодні побажати Вам успіхів і в навчанні і подякувати за активну громадську позицію і за активну позицію в студентському самоврядуванні".

Мер нагородив кращих студентів буковинських ВИШів грамотами, подарунками та преміями. І у Чернівцях каже, багато талановитої молоді. Тільки у чернівецькому національному університеті наразі навчається більше 14 тисяч студентів. А все завдяки імператору Австрійської імперії - Францу Йосипу.

Тамара Марусик, проректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича: "Подарував Чернівцям чернівецький університет імені Франца Йосипа стверджував: "Сила і велич держави в її культурі, освіті і науці". Він добре говорив і ми це відчуваємо, якби свого часу він не започаткував університет, то невідомо яке би було місто Чернівці".

Анастасія Кокоячук, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, Чернівці

 
Урочисто відкрили оновлений кінологічний центр Головного управління поліції України в Чернівецькій області PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 листопада 2019, 15:18