Погода в Черновцах
 
Дитяче свято «Радості і сміху» пройшло у першій дитячій клінічній лікарні PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 квітня 2010, 19:54

Фрукти, солодощі, іграшки а також весела вистава – усе це для дітей, які лікуються від лейкемії. Дитяче свято «Радості і сміху» пройшло у першій дитячій клінічній лікарні і приурочене до третьої річниці благодійного фонду «Подаруй дитині життя».  

За три роки фонд допоміг більш як двадцятьом дітям отримали доровартісне лікування, відділенню отримати необхідні препарати – всього на суму понад 600 тисяч гривень. На свято до лікарні прийшли також і колишні пацієнти  - діти, які сьогодні повністю вилікувані від хвороби крові.
 Андрій Аниськов прийшов на свято з мамою Аньою. Уже 5 років Андрій здоровий і цьогоріч домашнє навчання змінив на шкільне.

Андрій каже, що почуває себе добре і мріє про майбутнє. Мама Ольга із семирічним Вовою на руках – також реальне свідчення вилікування від недуги. В залежності від стадії хвороби, - говорить Михайло Гнатюк,  лікування однієї дитини, коштує від 15 до 80 тисяч гривень.

 Сьогодні на стаціонарі проходять хіміотерапію восьмеро маленьких буковинців – на обліку ж більше ста дітей.
І хоч у відділенні завдяки фонду створені всі необхідні умови – все ж для повноціннішого лікування потрібні: «На жаль, в нас немає ще комп’ютерного томографа, який так необхідний, також немає сепаратора крові, щоб робити тромбоконцентрат, який вкрай необхідний для наших дітей».

Діагноз Владіку поставили місяць тому, - розповідає мама Людмила, - коли ж почалася  хвороба на знають.

Далі вони удвох чекають на ремісію. А ще Владік дуже чекав сьогоднішнього свята – розповіла його мама, адже цілими днями сидять у лікарні, ніде не бувають.

Благодійники, медичні сестри та запрошені гості влаштували для діток лялькову виставу, до них прийшли справжні клоуни а після всього на них чекали подарунки та солодкий стіл.

Щоб допомогти Владіку й іншим діткам, благодійний фонд продовжує збирати кошти – увечері пройшла традиційна акція на Центральній площі під галом «Подаруй дитині життя».

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 478 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.