Погода в Черновцах
 
Бюджети різних рівнів виконуються в області не зважаючи на складні економічні умови PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 квітня 2010, 17:01

     Бюджети різних рівнів виконуються в області не зважаючи на складні економічні умови а іноді навіть і завдяки їм. В першому кварталі податкові органи краю  забезпечили до зведеного бюджету понад двісті сімдесят мільйонів гривень податків, зборів та інших платежів. Це дозволило збільшити надходження більш як на дев’ять мільйонів гривень у порівнянні з цим же періодом минулого року. Підсумки роботи за перший квартал підбивали на Громадській раді при ДПА в Чернівецькій області.

Не дивлячись на зменшення обороту роздрібної торгівлі саме підприємства торгівлі та промислові підприємства здали питому вагу платежів, - зауважив голова Державної податкової адміністрації в області, - та не все гладко в інших галузях.

Микола Козловський голова ДПА в Чернівецькій області: «Підприємства по розподілу електроенергії, газу і води за 1 квартал перерахували до бюджету 29,2 мільйона гривень, на жаль, надходження від цих підприємств зменшилися на 1,2 мільйона гривень».

Зменшилися надходження також і з будівничої галузі, - додав пан Козловський на майже шість відсотків.

До державного та місцевих бюджетів надходження зросли на 2,4 мільйони гривень: «Перший квартал надходження до державного і місцевих бюджетів, при невиконанні в цілому по області, січень – березень стабільно забезпечуються. Те ж саме прогнозуємо ми надходження до місцевих бюджетів і в квітні».

Зі слів голови ДПА, робота по ліквідації схем ухилення від податків дозволила додатково залучити до бюджету 1,7 мільйона гривень. Також: «З незаконного обігу вилучено товарів на 2,1 мільйона: це алкоголь, спирт, тютюнові вироби, припинена діяльність трьох незаконних виробництв, по яких порушені кримінальні справи».

З початку квітня в області триває загальноукраїнська операція «Бюджет», тож подібна робота податківців продовжується. У зв’язці з цією операцією податкова міліція спільно з митниками та прикордонниками проводить операцію «Щит», - вже є перші результати.

Олександр Гажос заступник начальника управління податкової міліції ДПА в області: «Під час проведення операції «Щит» притягнуто до відповідальності суб’єкти, які займалися реалізацією високо валових товарів закордонного виробництва. Товари вилучені і забезпечено поступлення до бюджету на 974 тисячі гривень».

В ході операції вони також вилучили незаконних тютюнових виробів на суму понад 200 тисяч гривень.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».   

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 334 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.