Погода в Черновцах
 
Смітники біля своїх домівок організували кілька жителів вулиць приватного сектору PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 травня 2010, 19:51

     Смітники біля своїх домівок організували кілька жителів вулиць приватного сектору Першотравневої районної ради. Під час будівництва чи ремонту люди повиносили та залишили будматеріали, пісок та цеглу прямо під ворітьми своїх обійсть. Прибирати сміття не збираються, відтак навести порядок взялися представники відділу з питань благоустрою, санітарїї та екології райради міста. Вони почали обходити вказані місця та виписувати мешканцям попередження. Що буде з чернівчанами, якщо вони проігнорують такі письмові звернення?

Вулиця Довбуша у Чернівцях не велика, проте смітників із будматеріалів тут на кожному кроці. Хтось робив ремонт, хтось будувався. Роботи завершили, сміття винесли за браму. Цегла, пісок, гравій - вивозити це все ніхто не поспішає, відтак справу у свої руки беруть представники відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої райради міста.

Віталій НАЗАРОВ, заступник начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої райради: «Це є порушення правил благоустрою міста Чернівці і тягне за собою накладання штрафів від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб».

На перший раз жителям дають усне попередження. Оскільки переважно усі в цей час на роботах, доводиться залишати письмові звернення.

  Якщо хтось виходить, на камеру відмовляється спілкуватися. Поза камерою обіцяє прибрати сміття у домовлений термін.

Віталій НАЗАРОВ, заступник начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої райради: «Ми даємо попередження з терміном, який разом визначаємо. Виконують, домовляємося, щоб усе прибрали за тиждень-два».

 Крім вулиці Довбуша, стверджує Віталій Назаров, пролемною залишається Кобзарська та кілька вулиць приватного сектору, де ведуться забудови. Усі жителі, біля домівок яких на вулиці стоять такі смітники, отримали попередження, і якщо у вказаний термін вони не вивезуть сміття - їх притягнуть до адмінвідповідальності.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1148 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.