Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На ярмарці професій заклади освіти представили кращих свої учнів та їхні вироби
Середа, 19 травня 2010, 18:47

На ярмарці професій у парку відпочинку Шевченка училища, ліцеї та інші заклади представили кращих свої учнів та їхні вироби. Серед них одяг, страви та техніка. Метою такого щорічного заходу є звцікавити молодь професіями, яких потребують на ринку вакансій. Троянди  із заліза виготовляє на гончарському горні Андрій Волошин. За день він може зробити більше п’яти штук. Такій майстерності його навчили у залізничному ліцеї.

Андрій Волошин, залізничний ліцей: «Подобається. Красиві речі можна робити. Ви ж бачите «розу».Вміємо робити підсвічники, підставку для пляшок, піддашки. Все, що забажаєте».

Щоб допомогти школярам у виборі професії будівельники, кухарі та швачки рекламували свої училища та ліцеї в парку відпочинку. Манікюрниці робили розпис нігтів, а електрики ремонтували техніку. Калачі, пиріжки і тістечка привезли із села Ставчани учні професійного ліцею. Крім професії кухаря тут навчають виготовляти сівалки для посіву овочів. Або наприклад теребілку для кукурудзи.

Віктор Москалюк, майстер виробничого навчання Ставчанського ліцею: «Зараз ми знаходимось біля теребілки, яка зроблена на базі пральної машини. Ця машина зразка Радянського Союзу, яку витіснено автоматами і напівавттоматами».

Всю техніку ліцеїсти, які навчаються на трактористай  слюсаря виробляють у позакласний час.

Віктор Москалюк, майстер виробничого навчання Ставчанського ліцею: «У селі роботи такої немає. Дали людям гектари землі. Якщо вчасно будуть обробляти, то будуть урожаї. Якщо ні, то все заросте бур’яном».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1081 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.