Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
П’ятдесят років виповнилося ансамблю «Марічка»
Четвер, 20 травня 2010, 16:54

П’ятдесят років виповнилося ансамблю «Марічка». За цей час він двічі здобував звання народного. Перемагав на республіканських конкурсах та прославив Буковину в державі й світі. Історія ансамблю «Марічка» розпочалася» у тисяча дев’ятсот шістдесятому році.


Любомир Равлюк, керівник ансамблю «Марічка»: «На той час не було таких оригінальних, в такому жанрі створених вокальних груп і ансамблів. Степан Сабадаж створив вокальну групу і запросив гарних дівчат. Візиткою стала пісня «Марічка» на слова Михайла Ткача».

Піснею «Марічка», якою прославився колектив і розпочався ювілейний концерт.

В народному ансамблі співають дванадцятеро дівчат.Ансамбль «Марічка»: «Ми любимо співати народні пісні. Їх можна співати акапельно. І показати те, що в душі».

Вокалістки мріють прославити свій колектив. Ансамбль «Марічка»: «Бажаємо костюми. Це для нас проблема номер 1. Якщо ми заслужимо ці костюми, то хочемо гастролі по Україні. Хоча б по області. І за межами звичайно».

Святкувати п’ятдесяту річницю у центральному палаці культури зібралася повна зала глядачів прийшли ті, хто співав колись в ансамблі.

Юлія Бучевська, колишня учасниця «Марічки»: «Головне, що запам’яталося, як ми захищали честь нашої області в Києві в палаці «Україна». Це був гарний конкурс. Ми там гарно співали. Довго згадували про це. А пішли, бо вік вже пройшов, діти. Звичайно сумуємо, бо співати любимо».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 520 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.