Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Податкова адміністрація на деякий час зосередиться свою увагу на інших видах діяльності
Четвер, 20 травня 2010, 17:02

     Податкова адміністрація на деякий час зосередиться свою увагу на інших видах діяльності, а не на підприємцях, які працюють на єдиному податку, таке рішення було прийнято після круглого столу в якому взяли участь податківці та підприємці ринків міста Чернівці. Водночас перевірки малого та середнього бізнесу, проти яких влаштовувались пікети під стінами ОДА представники податкової називають законними.

Заступник начальника державної податкової інспекції міста Чернівці Ярослав Городенський каже, круглий стіл в якому взяли участь підприємці краю, допоміг податківцям почути їхні проблеми, і зрозуміти як слід діяти в майбутньому.

За словами Ярослава Городенського на деякий час податківці працюватимуть по інших напрямках роботи, проте незабаром вони обов’язково повернуться з перевірками до підприємців на ринках, і тоді в разі відсутності необхідних документів ті відповідатимуть згідно з норами чинного законодавства. Що стосується закидів підприємців, щодо того, що їх не попереджують  про перевірки за десять днів, то податківці кажуть, що і не мають цього робити.

Також Ярослав Городенський розвіяв міф, про те що раніше податківці під час перевірок не вимагали книгу обліку доходів та витрат, товарно-транспортні накладні та вантажно-митні декларації. За його словами податківці, щодня перевіряють підприємців на ринках на предмет наявності свідоцтва про державну реєстрацію, самі ж торговці, подумали, що це і є повноцінні перевірки, і інших документів їм  мати не треба, а це не відповідає  дійсності.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 541 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.