Погода в Черновцах
 
Учора вечором чернівецькі театрали слухали «Казки старого Арбата» PDF Друк e-mail
Четвер, 20 травня 2010, 18:45

     Учора вечором впродовж двох годин чернівецькі театрали слухали «Казки старого Арбата». Виставу з однойменною назвою за п’єсою Олексія Арбузова привезла трупа московського театру у складі відомих акторів. Це Альберт Філозов, Івар Калниньш, Ольга Арнгольц.  Таку подію для міста організувала концертна агенція Олега Сандуляка. Чернівчани кажуть, що прийшли спеціально подивитися гру цих акторів і залишилися задоволеними. Театральний глядач Чернівців сподобався й Івару Кальниньшу.

Історія у виставі розгортається у шістдесяті роки минулого століття  у старому арбатському домі майстрів ляльок. Центральна фігура цієї історії миле створіння Віктоша. Але все по порядку. Федір Кузьмич Балясніков майстер ляльок сидить вдома у відпустці, але бажання творити його не покидає. Коли товариш Христофор пропонує поїздку по Волзі, Федір Кузьмич вирішує.

Саме тетатральні ляльки стали суттю його життя, і це в докір Кузьмичеві ставить його вже дорослий син. Сам візит його до батька – диво!!.

Батько з сином не можуть знайти спільної мови і сперичаються буквально про все.

Та ситуацію легко виправила Вікторія, яка потрапила до арбатського дому випадково і пробула  в нім довгий час. Вона втигла закохати у себе обох Балясникових, сина і батька.

Прив’язати до себе серце старого Христофора, їхнього друга. І це при тому що з Ленінраду до Москви вона втекла від жениха.     

Історія не ставить крапок над І: дівчина зникла так само загадково як і з’явилася, але в домі на Арбаті запанував мир.

Вихід кожного з акторів: Калниньша, Филозова, Арногльц глядачі зустрічали оплесками і довго аплодували після вистави: «Сьогодні я прийшла подивитися на чудовий склад акторів: Калниньш, Филозов, шкода тільки, що зал був напівповний, напівпорожній…. Відчуваєш себе краще, настрій покращується.. дуже гарні актори».

Ивар Калниньш актор: «Потрясающие зрители, театральный зритель с пониманием процесса на  сцене. Хорший диалог с вашим залом».

З гастролями в Чернівцях актор вже вдруге. Наше місто йому подобаєтся: воно нагадує йому Львів, Краків і Париж: «Все краше становиться: ваш город такой уидвительный: уютный, теплый, поэтому наверне и люди в зале: аплодируют и переживат за актеров, которых мы играем».

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».    

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1503 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.