Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Маленьких буковинців з вродженими вадами серця сьогодні обстежували лікарі
Четвер, 20 травня 2010, 20:38

     Маленьких буковинців з вродженими вадами серця сьогодні обстежували лікарі з науково-дослідного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Це вже традиційне щорічне обстеження, на яке запрошуються діти, які вже раніше проходили обстеження чи навіть пережили операцію а також ті, кому діагноз ще не встановлений.  В обласній дитячій лікарні за один день мали обслужити шістдесят діток.

Серед обстежуваних також ті діти, діагноз яких ще не встановлений: «Станом на 12 годину в нас 60 дітей… ми до 16 години відправити додому, бажано із позитивним результатом».

Тим часом, лише в одному з двох залів, де працювали київські і чернівецькі кардіологи, з двадцяти двох обстежених дітей на той час половині виписали направлення в Київ на операцію.

Серед таких  немовля ось цих молодих батьків – лікарі змушені були вже повторно вмовляти їх їхати на операцію – з невідомих причин  - ті відмовляться. А будь яке зволікання може мати трагічні наслідки. Про стан дитини можна судити навіть із характерного синюшного кольору її шкіри.

Без згоди батьків операцію не роблять. Батько дитини, щоправда, не на камеру пообіцяв переглянути рішення і таки, можливо, згодитися на операцію.

Віталій у свої 22 роки вже переріс свій діагноз і досі потребує операції

Хлопець каже, що почуває себе добре вада не заважає, тому і на операцію не дуже згоджується.

А от у маленької Зіни, яка мала вроджену ваду серця, причин для оперування не виявили – вони проходили сьогодні вже не перше обстеження. І її батько знає:

Щоправда,  - додає кардіолог вона повинна бути під постійним наглядом лікарів.Смертність дітей з вродженими вадами серця на першому році життя займає друге місце в світі. Якщо вчасно їх оперувати, у вісімдесяти відсотках вдається врятувати їхні життя, - кажуть лікарі.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці». 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 546 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.