Погода в Черновцах
 
Чернівецький «Андріївський узвіз» вирішили створити на Турецькій площі чиновники PDF Друк e-mail
Середа, 26 травня 2010, 16:59

Чернівецький «Андріївський узвіз» вирішили створити на Турецькій площі чиновники. Та художники не згодні продавати там свої картини. Вони зазначають, що там забагато машин та мало туристів і покупців. Рішення, де будуть виставляти картини митці приймала громадська рада.

Шістнадцять років художники продавали картини біля приміщення «Укртелекому» на вулиці Університетській. Рік тому їх попросили перенести свою торгівлю до кінотеатру «Чернівці», поруч із виноснимими книгами. А потім виникла ідея надати художникам місця біля Турецького моста.

Ольга Архангельська, продавець картин: «Тільки не на Турецькій. Кажуть, що там багато машин. Тут люди знають. Кажуть, , що думають, що ми з тої сторони. А тут ми не помічаємо вас».

Такої думки притримується продавець картин Ольга Архангельська, яка прийшла на звсідання громадської ради з питань охорони культурної спадщини. Під час, якої виявилось, що художників попросили забрати картини, через те, що вони псують фасад.

Олександр Гармидер, художник: «Багато людей, які постійно ходять там, кажуть: «Що ж це таке?». А ми портимо фасад. Ми б хотіли просити, що б ми були в центрі. На «отшибі» нема сенсу».

Більшість членів ради схилялися до того, щоб художники торгували біля Турецького моста.

Семен Цидельковський, член громадської ради: «Щоб вони освоювали нові землі. Тобто на площі Турецькій і біля «Укртелекому». Це не так важко. Хай вони знайдуть людину, яка буде там торгувати».

Та все ж таки думки зійшлися на тому, щоб повернути митцям фасад «Укртелекому». Але, щоб картини розміщували на підставках, а не на стіні.

Олег Любківський, член громадської ради: «Варто булоб перенести під «Укртелеком». Там вони в тіні. Вони не на сонці «жаряться». Там високий цоколь. Вони там вписуються. А там вони до «Жовтня» притулились як сироти».

 Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2010 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 448 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.