Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Чернівецька ОДПІ

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Влада нагадує, що у місті заборонено спалювати сміття PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 серпня 2010, 13:14
     Влада нагадує чернівчанам, що згідно діючих правил благоустрою, спалювання сміття, скошеної трави, бур’янів, листя на території міста заборонено. Порушення цієї заборони передбачає притягнення до адміністративної відповідальності – для фізичних осіб штраф 340-1360 гривень, для юридичних осіб – 850-1700 гривень.

У зв’язку із загостренням пожежонебезпечної ситуації працівники відділів з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану районних рад спільно з правоохоронцями, фахівцями міськСЕС та екологічними інспекторами щоденно проводитимуть рейди і притягатимуть до відповідальності мешканців, які вдаються до спалювання сміття, бур’янів.

Голів садівничих товариств зобов'язано обладнати місця для складування твердих побутових відходів і організувати своєчасне їхнє вивезення. Державне дослідне господарство «Центральне», угіддя якого знаходяться на території міста, попереджено про недопущення спалювання стерні і необхідність посилити контроль за дотриманням правил протипожежної безпеки.

Для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня, в тому числі пожеж у лісових масивах, вирішено сформувати та утримувати запаси паливно-мастильних матеріалів. Посилено контроль за виконанням правил пожежної безпеки на об’єктах, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру.

Тимчасово заборонено проведення масових заходів у місцях з підвищеною пожежною небезпекою та тих, що не пристосовані до проведення таких заходів у спекотну погоду під час денного піку температури.

Посилено також контроль за станом пожежної безпеки на об’єктах транспортних комунікацій, загалом на об’єктах масового перебування громадян.
Про це повідомляє прес-центр міської ради.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2389 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.