Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Чернівецька ОДПІ

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сьогодні українські Вузи закінчили прийом оригіналів документів PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 серпня 2010, 18:09

     Сьогодні українські Вузи закінчили прийом оригіналів документів. Абітурієнти, які цього року поступили одразу на декілька спеціальностей до різних ВУЗІв,  мали остаточно визначитися і подати документи лише на одну спеціальність до одного вузу. Чернівецький Національний університет о п’ятій вечора прийняв останні оригінали, тож чернівецькі абітурієнти до цього часу остаточно визначалися із вибором майбутньої спеціальності. Результати приймальна комісія оголосить завтра – рейтингові списки абітурієнтів будуть виставлені на території Резиденції.

Не знайдуть себе у списках ті, хто не встиг сьогодні подати оригінали. Зі слів Романа Петришина,  цю ситуацію можливо буде виправити. Ілля з вибором професії визначився, тож завтра планує себе побачити у списках, але не серед майбутніх геодезистів, а серед економістів.    

Зі слів Романа Петришина, випадків, коли студенти поступали одразу у декілька Вузів, у них багато. 

На даний час, зі слів першого проректора, найбільша кількість заяв – на юридичний, історичний та географічний (спеціальність туризм)факультети. А також – на факультет іноземних мов і журналістику. Це означає, що на цих спеціальностях ліцензія маже повна. На непопулярних напрямках:, зокрема інженерні спеціальності – в університету задача заповнити державне замовлення. Цього річ державне замовлення на бакалавра складає 1400 місць.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

.

   

 

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2368 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.