Погода в Черновцах
 
Буковинські правоохоронці викрили підпільний цех із виготовлення фальсифікованої горілки PDF Друк e-mail
Четвер, 12 серпня 2010, 18:16

     Буковинські правоохоронці викрили підпільний цех із виготовлення фальсифікованої горілки. Спиртне розливали на Вижниччині у приватному будинку. Організувала незаконний бізнес 58 річна жителька цього району. До справи долучила своїх родичів. Горілчані вироби з брендовими етикетками та підробленими акцизними марками збували переважно серед сільського населення, на ринках та у місцевих магазинах. Коли надійшло чергове замовлення на продукцію,  підприємці і гадки не мали, що це були оперативні закупівлі співробітників відділу по боротьбі з економічною злочинністю обласного УМВС. Відтак, цех прикрили, організатора притягнули до кримінальної відповідальності.

Аби отримувати стабільні прибутки та ні  в чому собі не відмовляти, 58-річна жителька Вижницького району вирішила відкрити власний бізнес. Щоб завжди був високий дохід та зявлялися нові клієнти -  жінка вирішила зайнятися виготовленням та реалізацією спиртних напоїв. Відтак, у своєму помешканні вона організувала підпільний цех, де спочатку розливала у пляшки спирт, наклеювала на них підроблені акцизні марки та етикетки відомих горілчаних компаній, після чого – реалізовувала товар. Збувала горілку в райцентрах, оскільки тут найменша імовірність того, що підробку хтось помітить.

Василь ПАРАЩУК, заступник начальника УДСБЕЗ УМВС області: «Реалізацуією займалася в сільських магазинах та на ринках. Продукція користувалася великим попитом, оскільки приходила на ринок о 8 ранку, і буквально через 30-40 хвилин усе продавала. Люди часто брали для себе, дехто в сільські магазини. Гарна пляшка, людина взяла, нічого не розбирає».

До справи жінка залучила своїх родичів. Правоохоронці встановили, їй допомагала навіть рідна донька. На автомобілі вона підвозила горілку, якщо на ринку були додаткові замовлення. Заробляли гроші у такий спосіб, припускають правоохоронці, не довго, приблизно трохи більше місяця. Протягом цього часу факт документували співробітники УДСБЕЗу, відтак, під час проведення контрольних закупок цех викрили, організатора-жінку – затримали.

Василь ПАРАЩУК: «Під час оперативних закупівель та під час обшуку виявлено понад 350 літрів спирту, понад 150 пляшок готової продукції».

А ще міліціонери знайшли підроблені акцизні марки та етикетки, дозатори, пробки і порожні пляшки для чергового розливу та 27 тисяч гривень – виручка від попередніх реалізацій фальсифікату. За офіційними висновками санепідемстанції, повідомив Василь Паращук, вилучена горілка ГОСТу не відповідала, для здоровя була шкідливою.

Василь ПАРАЩУК: «Якщо придивитися, вже видно, що акцизна марка – це ксерокс, причому добре зроблений. Тут мають бути волокна, їх нема. Нема і голограм».

Проти жінки порушено кримінальну справу. Василь Паращук зазначає – учетверте. До цього її притягували до відповідальності вже тричі, проте, в жодному випадку за гратами буковинка так і не сиділа. Тепер їй світить позбавлення волі від 5 до 10 років. Наразі затриману відпушено під заставу – 17 тисяч гривень. Загалом, від початку року, констатують правоохоронці, на Буковині задокументовано 38 фактів реалізації недоброякісної продукції.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 380 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.