Погода в Черновцах
 
У вищих навчальних закладах 11-го серпня закінчився прийом першої черги оригіналів документів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 серпня 2010, 18:25

     У вищих навчальних закладах 11-го серпня закінчився прийом першої черги оригіналів документів. Представники громадської організації «Опора» виявили порушення скоєні абітурієнтами. Це подання фальшивого сертифікату  про ЗНО до медуніверситету, та намагання абітурієнта ЧНУ видати себе за учасника олімпіади задля пільгового вступу.

Громадські спостерігачі мережі «Опора» помітили, що для вступників до Чернівецького національного університету було відкликано зі списків тих абітурієнтів, які до 10 серпня не подали оригінали документів. При цьому не організували другу хвилю для тих , хто бажає навчатися за контрактом.

Юрій Хорунжий, прес-секретар громадянської мережі «Опора»: «ЧНУ по-своєму протрактував правила прийому. Оскільки мала бути друга черга подачі оригіналів. А ЧНУ прийняв всіх, хто приніс оригінали. Це суперечить правилам Міністерства освіти. Тобто людина, яка мала бути в кінці списку з низькими балами пройшла тому що принесла оригінал і потрапила в ліцензійний обсяг».

Були порушення і в торгово-економічному інституті.

Юрій Хорунжий, прес-секретар громадянської мережі «Опора»: «Вивісили список рекомендованих осіб. Просто список, без жодних балів. А за умовами вступц. Цей список має бути з балами. Щоб було видно, звідки ця людина взялася».

Черги, які виникли під час прийому документів біля вищих навчальних закладів у мірежі «Опора» не вважають за порушення. Адже це абітурієнти вирішили вступати одночасно в перші дні прийому. Спочатку приймали по дві тисячі заяв в день, а в останні дні по двадцять. Але спостерігачі стверджують, що жоден абітурієнт не пройшов поза чергою.

Юрій Хорунжий, прес-секретар громадянської мережі «Опора»: «Там інколи громадські спостерігачі не могли пройти, то треба було обійти 5 різних постів і кожному довести. Тобто абітурієнт не міг пройти без черги».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 406 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.