Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Через півстоліття знову зустрілися випускники філологічного факультету ЧНУ
Понеділок, 16 серпня 2010, 13:09

     Через півстоліття вони зустрілися знову. Йдеться про випускників філологічного факультету Чернівецького національного університету, які у 1960 році святкували випускний. Отримавши дипломи, тоді ще юні хлопці та дівчата розійшлися хто куди – одні пішли у села вчителювати, другі залишилися у Чернівцях, хтось переїхав у інше місто і там розпочав свою кар’єру. Тепер усім за сімдесят, згадати свої студентські роки філологи зібралися у рідній альма матері.

За 50 років не змінився ні корпус, в якому вчилися, ні деревяні парти, за якими сиділи. Однак, змінилися самі випускники. Хтось посивішав, хтось – постарішав. Одні стали дідусями, інші – прабабусями. Проте, душею, відзначають філологи, помолодшали.

Через півстоліття випускники знову сіли за парти, за якими п’ять років здобували знання. Усім є про що поговорити, є що згадати. У ті часи, відзначають вони, вчитися було цікавіше, ніж зараз.

На потоці, розповідає Зінаїда Іванівна, вчилося 45 студентів, серед них тоді було 17 хлопців. На зустріч через 50 років прийшло два десятки – хтось не зміг, когось уже нема серед живих. Анну Стратійчук одногрупники побачили аж через 53 роки. Дівчина у Чернівцях вчилася лише два роки, після 2 курсу вона вийшла заміж та переїхала у інше місто.

Згуртованими випускники залишаються і донині. Зазначають, у місті часто зустрічаються -  одні святкують ювілей, інші книжку видають, у когось народжуються внуки чи правнуки.

На зустрічі випускники знову, як і в молодості, заспівають, прочитають вірші, оглянуть стінгазети зі своїми фотографіями, зробленими ще у студентські роки.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 506 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.