Погода в Черновцах
 
10 вересня - День запобігання самогубствам PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 вересня 2010, 18:57

     День запобігання самогубствам проводиться десятого вересня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. З початку року у Чернівцях  покінчили життя самогубством чотирнадцять людей. З них одна жінка, яка повісилася у стані алкогольного сп’яніння. Такий спосіб обирали більшість  чоловіків. Троє з померлих перерізали судини, а один застрелився з рушниці.

Покінчити життя самогубством люди вирішують не в один день, розповідає психолог, Алла Гончарова. Стрес або невирішені проблеми виношуються тривалий час.

Алла Гончарова, психолог: «Як правило ,це люди, які мають сім’ю. Ведуть звичне життя. Вони не здаються нещасними чи психічно – хворими».

Розпізнати самогубцю можна по знакам, які підсвідомо подає людина, яка готується до суїциду.

Алла Гончарова, психолог: «Люди роблять якісь повідомлення. Наприклад роблять подарунки знайомим і близьким. Це здебільшого речі власні, або які були їм дорогі».

Жінки частіше йдуть на самогубство, але їх у більшості випадків вдається врятувати. Адже попередити цей крок можуть оточуючі люди.

Алла Гончарова, психолог: «Людина виношує цей план. І тоді її можна зрозуміти. Розділити її переживання. Головне завдання, це утримати її в цьому житті».

Деколи  психологам доводиться працювати із родичами самогубць, адже якщо вдалося врятувати людину, то вона може намагатися повторити це знову. А якщо ж не вдалося вберегти, то тоді психічну допомогу потрібно надавати близьким самогубці.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1846 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.