Погода в Черновцах
 
10 вересня - День запобігання самогубствам PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 вересня 2010, 18:57

     День запобігання самогубствам проводиться десятого вересня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. З початку року у Чернівцях  покінчили життя самогубством чотирнадцять людей. З них одна жінка, яка повісилася у стані алкогольного сп’яніння. Такий спосіб обирали більшість  чоловіків. Троє з померлих перерізали судини, а один застрелився з рушниці.

Покінчити життя самогубством люди вирішують не в один день, розповідає психолог, Алла Гончарова. Стрес або невирішені проблеми виношуються тривалий час.

Алла Гончарова, психолог: «Як правило ,це люди, які мають сім’ю. Ведуть звичне життя. Вони не здаються нещасними чи психічно – хворими».

Розпізнати самогубцю можна по знакам, які підсвідомо подає людина, яка готується до суїциду.

Алла Гончарова, психолог: «Люди роблять якісь повідомлення. Наприклад роблять подарунки знайомим і близьким. Це здебільшого речі власні, або які були їм дорогі».

Жінки частіше йдуть на самогубство, але їх у більшості випадків вдається врятувати. Адже попередити цей крок можуть оточуючі люди.

Алла Гончарова, психолог: «Людина виношує цей план. І тоді її можна зрозуміти. Розділити її переживання. Головне завдання, це утримати її в цьому житті».

Деколи  психологам доводиться працювати із родичами самогубць, адже якщо вдалося врятувати людину, то вона може намагатися повторити це знову. А якщо ж не вдалося вберегти, то тоді психічну допомогу потрібно надавати близьким самогубці.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 455 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.