Погода в Черновцах
 
У міській стоматполіклініці на вулиці Університетській запрацював сучасний хірургічний блок PDF Друк e-mail
Середа, 06 жовтня 2010, 00:46

     У міській стоматполіклініці на вулиці Університетській запрацював сучасний хірургічний блок. Ремонтно-будівельні роботи кількох кімнат, з яких він складається, обійшовся у майже півсотню тисяч гривень. Кожен кабінет обладнаний сучасним устаткуванням – на це також витрачено понад 60 тисяч гривень. Ще біля трьохсот тисяч гривень на обладнання виділила міська рада, за ці гроші сюди придбано дві стоматологічні установки та панорамний рентгенапарат.

 Як би не боялися люди походів до стоматолога, біля їхніх кабінетів все одно завжди черги. Одним потрібно обстежитись, інші потребують хірургічного втручання. Раніше в міській стоматполіклініці працював хірургічний кабінет, розповідають лікарі. Відтепер тут відкрито цілий блок. З його появою значно покращаться умови обслуговування пацієнтів.

 Складається блок із кількох  хірургічних кабінетів. На їх ремонт витрачено біля півсотні тисяч гривень. Тут замінено водопровідні труби та електропроводку, змонтовано сучасне освітлення, встановлено нові двері та жалюзі. Ремонт обійшовся у 45 тисяч гривень. Ще 67 тисяч пішло на придбання обладнання. Кабінети оснащені камерами для зберігання інструментів, сухо повітряними стерилізаторами, операційними світильниками, рециркуляторами повітря. Близько трьохсот тисяч гривень на устаткування виділила міська рада – за ці гроші тут встановлено дві стоматологічні установки та сучасний панорамний рентгенапарат.

 Оглянувши нововідкритий хірургічний блок, міський голова Микола Федорук відзначив - подібних жодна інша стоматологічна поліклініка в місті не має.

 Працюватимуть у цьому блоці п’ятеро хірургів-стоматологів та лікар-анестезіолог. Лікувати є кому і є кого - медики відзначають, на хірургічне відділення міської стоматполіклініки сьогодні лягає чи не найбільше навантаження в місті.

 Одразу ж після урочистого пере різання стрічки хірурги взялися до роботи – в комфортних умовах та з сучасним устаткуванням.

 Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1479 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.