Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Тенісний корт та спортивний клуб відкрили у студмістечку ЧНУ
Середа, 06 жовтня 2010, 20:33

Тенісний корт та спортивний клуб  відкрили у студмістечку Чернівецького національного університету. Тепер студенти мають можливість грати в більярд, шахи, а також займатися в туристичному гуртку. Перший кидок на тенісному корті довірили зробити Степану Мельничуку, ректору чернівецького національного університету. Згодом до тренувань взялися студенти факультету  фізичного виховання.

Юрій Капіцький, студент кафедри фізичного виховання ЧНУ: «Корт новий. Раніше ми займалися в приміщенні, а тепер будемо на корті справжньому. Матеріальна база в університеті слабенька. Такі відкриття потрібні для розвитку спорту на Буковині. Для занять студентів».

Також урочисто відкрили спортивний клуб. В одній із кімнат студенти розпочали гру в шахи. Бажаючих було стільки, що гравці зайняли всі столи. А в іншій залі буде більярдний стіл. Крім того в клубі діятиме туристичний гурток.

Олександр Ківерник, голова спортклубу: «Ми відкриваємо клуб і майданчик, щоб зацікавити студентів. Щоб вони займалися спортом, а шукали пригод по місту, а займалися цим».

Займатися спортом студенти факультету фізичного виховання зможуть безкоштовно. Але до навчальної програми ці види спорту поки що не введено.

Олександр Ківерник, голова спортклубу: «Це буде в перспективі. В деяких університетах України такі кафедри є. А у нас це в перспективі».

Студенти інших факультетів теж зможуть відвідувати клуб. Для них обіцяють зробити символічну плату.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 170 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.