Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Разом із Університетом ІТФ святкує свою річницю – тридцять років з дня створення
Четвер, 07 жовтня 2010, 15:36

Десять професорів, докторів наук, 34 кандидати і доценти, функціонує аспірантура і докторантура  - це ще не всі досягнення інженерно-технічного факультету Чернівецького Національного університету. У ці дні разом із Університетом ІТФ святкує свою річницю – тридцять років з дня створення. Вчора святкували, зі слів декана факультету, скромно – спочатку була вчена рада, потім випили чаю.

Факультет проводить набір студентів на стаціонар та заочну форму навчання на п’ять спеціальностей: телекомунікація, видавничо-поліграфічна справа, оптотехніка, професійна і технологічна освіта. Факультет багато співпрацює з міжнародними фізичними організаціями. До слова, міжнародна комісія з оптики три роки тому нагородила професора Ангельського відзнакою імені Галілео Галілея.   

Флагманом серед факультетів фізики і математики назвав інженерно-технічний ректор Університету. Рівень студентів нашого факультету мало чим відрізняється від рівня студентів інших факультетів, - розповів професор Венгранович. Але, в цілому,  - додав, що їхні випускники користуються попитом.
На факультеті дають хороші знання  і тут є перспективи – розповів другокурсник –оптотехнік. Кращих випускників, зі слів декана залишають на кафедрах: в майбутньому вони стають викладачами їхнього факультету. А є і такі, які стають членами-кореспондентами НАН України.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».  

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 269 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.