Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Під стінами облдержадміністрації пікетували чернівецькі підприємці
Четвер, 07 жовтня 2010, 15:42

     Під стінами облдержадміністрації пікетували чернівецькі підприємці. Вони невдоволені новим проектом Податкового кодексу, стверджують – третя редакція ще гірша від попередньої. Тут нема фіскального податку, присутній касовий апарат, збільшено відрахування до пенсійного фонду. Підприємці розробили пропозиції, за їх словами – усі вони направлені на виживання малого підприємництва. Будинок із левами пікетували із зверненням до Верховної Ради та Президента України підтримати їхні побажання.

Сьогоднішній ранок кілька десятків підприємців із різних ринків міста розпочали не на своїх торгових місцях, а під стінами будинку із левами.

Володимир ХОТИНЬ, голова Ради підприємців ринків м. Чернівці: «Прийшли на підтримку пропозицій, які подали до Верховної Ради та Президента України по питаннях податкових реформ і податкового кодексу». 

У руках людей – кілька плакатів. На найбільшому – звернення до Глави держави з проханням захистити малий бізнес, до нового проекту Податкового кодексу включити фіксований податок.

Едуард, учасник пікету: «Малий бізнес знищується – на нас поклали таку ношу, тягар, який тягнути нам не під силу. Половина цих людей уже за межею бідності, нас убивають просто».

Володимир ХОТИНЬ: «Кількісно близько 80 пропозицій, основні – 8-10. Це зменшення фіскального тиску, відміна касових апаратів, зберегти спрощену систему оподаткування, зменшити відрахування до пенсійного фонду».

Ольга ЧОРНА, президент ГО «Калинка»: «Ми звертаємося до Президента України, щоб почув нас усіх, у нього ж є така програма – «Почую кожного», нехай почує нас. Бо цей податковий кодекс – заганяє підприємців у глухий кут. Я вважаю це геноцидом українського народу».

Економічна диверсія, знищення середнього класу підприємців, війна великого бізнесу з малим – ситуацію, яка склалася. підприємці називають по-різному. У всьому звинувачують один і той же податковий кодекс, який виходить в різних редакціях.

Збігнєв ХАБІНСЬКИЙ, президент міської асоціації приватних підприємців та підприємств малого бізнесу:  «Це є економічна диверсія, яка знищує людей. Це антинародно, у нас не буде доходу. Ввели податковий кодекс і він багато чого змінив. Зрозумів, що це великий бізнес знищує малий бізнес».

Валерій БОРДІЯН, голова Ради підприємців одного з ринків міста:  «Ви самі бачите, ситуація крайня. Страждає малий бізнес, місцеві податки, пенсійний фонд. Ми поки що не здаємося, будемо до кінця, важко, у минулому році добилися відміни постанови КМУ, але це Закон, і тут уже крайні міри».

Підприємці сподіваються, їхні пропозиції, які вже подано до Верховної Ради, таки включать до Податкового кодексу, зміни по пенсійних реформах  - також внесуть.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #1 27.04.2011 14:41
Упрощенка вообщето внезакона, и по состоянию на сегодня. Это значит, что ее в любой момент могут отменить. Есть разъяснение по этому поводу - www.kapitalizator.com/.../ Поэтому, до конца года могут что-то опять навязать предпринимателя м. Кроме того, единый налог – это не налог, в свете Налогового кодекса. В связи с такой неурегулировано стью вопроса, думаю, упрощенку (то есть сам Указ об упрощенке) вскоре отменят. Ждите новых потрясений, предприниматело и-упрощенцы! Можете теперь только надеятся на то, что ети предложения внесут в кодекс...
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 283 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.