Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
7 жовтня – Всесвітній день за гідну працю
Четвер, 07 жовтня 2010, 17:38

7 жовтня – Всесвітній день за гідну працю.  З цієї нагоди обласна рада профспілок у Чернівцях вже втретє організувала нараду профспілок, представників влади та роботодавців щодо покращення умов праці. Обговорювалися не тільки питання підвищення заробітної плати, але й захист прав робітників.

Незважаючи на фінансово-економічні кризи, оплата праці завжди стоїть на першому місці, зазначає голова Чернівецької обласної ради профспілок  Володимир Шкварковський. В останній період спостерігається значний стрибок цін, а зарплати залишилися майже на колишньому рівні.

Володимир Шкварковський, голова Чернівецької обласної ради профспілок: «На превеликий жаль на сьогоднішній день по середній зарплаті наша область знаходиться на 22 місці по Україні. В нашій області ми не можемо позбутися такого ганебного явища, як заборгованість по заробітнім платам. За межею бідності навіть серед працюючого населення знаходиться 20% населення».

На нараді порівнювали українські заробітні плати із європейськими. Адже, щоб у майбутньому розраховувати на долучення до європейської спільноти, потрібно підняти і оплату праці до євростандартів. Не до кінця залишається вирішеною проблема заборгованостей по виплатах на окремих підприємствах.

Богдан Сеньків, начальник головного управління  праці та соціального захисту населення ОДА: «Велика заборгованість у нас є за виконані роботи по будівництву ДГЕС. Там борги – 700 тис., а це 30% від економічно активних підприємств».

Та поступово борги виплачуються, кажуть владники.

Богдан Сеньків, начальник головного управління  праці та соціального захисту населення ОДА: «Проблемним питанням у нас погашення по зарплатах у нашому дозвільному господарстві…за останні місяці він погасив понад 400 тисяч боргів».

По завершенню наради, роботодавці, профспілки та представники влади взяли на себе зобовязання забезпечити гарантії гідної оплати праці співробітникам. 

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 249 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.