Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Майже половина школярів Буковини оздоровилася та відпочила влітку
Четвер, 07 жовтня 2010, 20:30

     Майже половина школярів Буковини оздоровилася та відпочила влітку. Про це розповіли на нараді у облдержадміністрації представники профільних управлінь. А також зазначили, що оздоровча кампанія 2010 пройшла краще за попередню.

Цьогорічну кампанію по оздоровленню школярів, можна вважати успішною, кажуть в управлінні сімї, молоді та спорту. Адже дітки виявляли бажання їхати у літні табори. Та й фінансування на оздоровчу кампанію у порівнянні із минулим роком збільшили на 15%. А це майже 2 мільйони додаткових коштів. Не завершується виділення путівок до популярних центрів відпочинку навіть зараз.

Олександр Довганич, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту ОДА: «1277 дітей, які оздоровилися в Артеці та Молодій гвардії. Але ця цифра буде збільшуватися, бо ці табори працюють круглий рік. Зараз ми маємо 100 путівок кожного місяця».

Не зафіксовано жодного негативного випадку, наголосив Олександр Довганич. Атмосфера у дитячих таборах була дружньою та привітною. Проте є  і деякі недопрацювання, які наступного року усунуть.

Олександр Довганич, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту ОДА: «Стаціонарні табори у нас були заповнені деякі нормально, а деякі наполовину. Тому наступного року будемо робити акцент, щоб повністю заповнити стаціонарні табори».

Загалом цього літа в області працювало понад 400 дитячих таборів відпочинку. В них встигли оздоровитися майже 57 тисяч школярів, що становить половину від загальної кількості учнів Буковини. Значна роль у гарній організації відпочинку належить освітянам, які ґрунтовно підготувалися.

Олександр Паскар, заступник начальника управління освіти і науки ОДА: «Під час проведення оздоровчої кампанії 2010 року, значна увага приділялася підготовці організації до оздоровлення дітей, підвищення науково-методичного рівня. Обласними позашкільними закладами упорядковувалася збірка методичних рекомендацій з питань організації дозвілля у тимчасових дитячих колективах».

Рекорд оздоровлення школярів Буковини встановив Кельменецький район. Тут встигли відпочити понад 90% дітей шкільного віку району.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 248 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.