Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Опалювальний сезон у Чернівцях розпочався лише теоретично
Четвер, 07 жовтня 2010, 20:35

     Опалювальний сезон у Чернівцях розпочався лише теоретично, практично котелень в місті ще не запустили. Із 83 котелень запрацювало лише три. Чернівцітеплокомуненерго до цього часу не встигло підписати договір із газопостачальниками на отримання газу. Відтак, обіцяного тепла поки що немає не лише в помешканнях чернівчан, а й в об’єктах соціальної сфери – дитсадках, школах та лікарнях.

Котельня на вулиці Максимовича, де знаходиться управління Чернівцітеплокомуненерго, одна з найбільших в місті. У перший день опалювального сезону тут не видно ні диму з труб, ані полум’я всередині котлів. На нулі вказують і стрілки термометрів.

Микола ЛУПОЛ, головний інженер «Чернівцітеплокомуненерго»: «Ми готові були, чекали команди. Нафтогазмережі дозволу не дав».

За словами головного інженера, через борги, які були перед компанією «Нафтогазмережі» підписання договору залишилося відкритим питанням. Вирішувати його взялися після ліквідації заборгованості та розпорядження міського голови про початок у місті опалювального сезону.

Микола ЛУПОЛ: «На даний час за газ розрахувалися, але серед населення борги залишаються до 10 мільйонів гривень. Потрібно, аби чернівчани розраховувалися вчасно. Є великі суми – 80 боржників мають борги до мільйона». Відтак, на один день тепловики уже спізнилися, оскільки донині тепла в помешканнях ще нема.

Анатолій, чернівчанин: «У мене тепло не з’явилося. Як було, так і є. В кімнаті 16 градусів».
Усі котельні та теплові мережі міста до запуску готові, запевняє головний інженер. Їх у Чернівцях понад вісімдесят, наразі запрацювали лише три – ті, на яких не було пломб. Коли запустять решту – в Чернівцітеплокомуненерго не кажуть. Керівник управління цю проблему поїхав вирішувати до Києва.

Микола ЛУПОЛ: «Очікуємо сьогодні в 4 годині селекторну нараду. Сподіваємося, що все буде вирішено і відбудеться запуск».

Без тепла в місті досі залишаються не лиже житлові будинки, а й об’єкти соціальної сфери, які завжди опалюють поза чергою – дитсадки, школи та лікарні.
Чернівчанка: «Поки що ні – і дитсадки, і дитячі будинки не топлять. Це нас не гріє, я би сказала, там же діти, люди різні».
Запустять котельні у Чернівцях лише після того, як тепловики підпишуть з газовиками договір про отримання газу. Тепло в оселях, стверджує головний інженер Чернівцітеплокомуненерго, з’явиться через три-чотири години після запуску.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 258 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.