Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Українська народна партія представила п’ятірку кандидатів в депутати до Чернівецької обласної ради
П'ятниця, 08 жовтня 2010, 18:14

Українська народна партія представила п’ятірку кандидатів в депутати до Чернівецької обласної ради. Перший – журналіст Петро Кобевко, другий – голова обласної організації УНП Іван Антонюк, третя – науковець Марія Мандрик, четвертий – магістр державного управління Василь Бойчук і п’ятий – студент – політолог Микола Яковлєв. Кандидати в депутати переконують, що саме їхня партія виражає інтереси українського суспільства.

Українська народна партія має чітку програму дій, запевнив голова обласної організації Іван Антонюк. Каже, вже неможливо дивитися на те, що відбувається у владі і потрібно щось змінювати

 Іван Антонюк, голова Чернівецької обласної організації УНП: «Проблем є море. Починаючи від с/г і аж до промисловості. Все сьогодні в нас валиться. Цьому треба покласти край».

У складі партії перебувають високласні фахівці та науковці, які знають як змінювати ситуацію вже сьогодні. Викладач Марія Мандрик стверджує, що важливим для команди УНП є збереження засад державності .

Марія Мандрик, член УНП, викладач: «Нам хочеться повернути національну гідність кожному буковинцю. Хай він повірить, що ми можемо відстояти свої права. Хочеться створити той фундамент… відстоювати власні права, наші національні».

Також у першій п’ятірці присутній студент – політолог, який, як запевняють в УНП, представлятиме молоде покоління. Займатиметься Микола Яковлєв молодіжною проблематикою:  «Молоді потрібно згуртуватися, не бути «сірою» масою, а створювати майбутнє України».

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 196 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.