Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Одна із найпотужніших чернівецьких будівельних компаній «Чернівціжитлобуд» відзначає ювілей
П'ятниця, 08 жовтня 2010, 18:17

Одна із найпотужніших чернівецьких будівельних компаній «Чернівціжитлобуд» відзначає 10-літній ювілей. На чолі із відомим будівельником Василем Морозом компанія звела десятки житлових будинків по всьому місту. Саме «Чернівціжитлобуд» одним із перших почав будувати багатоповерхівки з автономним опаленням, а нові житлові комплекси по вулицях Ентузіастів та Будівельників стали прикрасами житлових районів Чернівців.

Десятки почесних дипломів і визнання на всеукраїнському рівні, - це приємно, каже генеральний директор «Чернівціжитлобуду» Василь Мороз. Та основне визнання – це вдячність людей за комфортне і якісне житло.

«Чернівціжитлобуд» звів по місту кілька десятків будинків. Ті, хто мешкає у цих квартирах, відзначає їх затишок і тепло.

Одні із найгарніших – житлові комплекси по вулицях Ентузіастів та Будівельників. Вони стали окрасою житлових мікрорайонів міста. Ці будинки не просто красиві, «Чернівціжитлобуд» будує житло за індивідуальним планування та з автономним опаленням. Вдома людині має бути комфортно, каже директор з будівництва Володимир Мороз. Для нього будівельна справа стала улюбленою ще з дитинства.         

Окрім зведення будинків, «Чернівціжитлобуд» на чолі із династією будівельників Морозів займається й іншими хорошими справами. Зокрема, допомагає 43-ому дитсадку. 

Завдяки наполегливості співробітників дитсадка та допомозі «Чернівціжитобуду» це місце для маленьких чернівчан завжди прибране та охайне.

Відгукнулася будівельна фірма і на лихо, що цього року спіткало Садгору. Після повені тут пронісся смерч, без даху над головою залишилося кілька десятків сімей. Тоді здавалося, що будинки вже не вдасться відновити, - розповідає потерпіла від смерчу  Фаріда, та завдяки допомозі фахових будівельників і наданим будівельним матеріалам помешкання відремонтували.

«Чернівціжитлобуд» зустрічає 10-літній ювілей тільки з досягненнями та добрими справами. Його керівники сподіваються, що й надалі продовжуватимуть улюблену справу на користь місту і на добробут чернівчанам.

Леся Воронюк . Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 196 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.