Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У суботу на трасі Цецино для моунтенбайку відбувся фінальний заїзд Чемпіонату України
Понеділок, 11 жовтня 2010, 16:20

     У суботу на трасі Цецино для моунтенбайку відбувся фінальний заїзд Чемпіонату України з цього виду спорту в дисципліні швидкісний спуск. В змаганнях взяли участь учасники з 14 регіонів України та з міста Чернівці. Найкращі результати на цій трасі раніше становили хвилина і тридцять одна секунда, однак до цих змагань трасу подовжили. Щоб добре підготуватися до нових випробувань, велоспортсмени жили  та тренувалися на спортивно-оздоровчій базі «Цецино», в перервах між тренуваннями навіть самі готували трасу.  

У змаганнях взяли участь неодноразові чемпіони України саме зі швидкісного спуску, зокрема Валентин Гуменюк з Чернівців, та Кононенко Валера з Донецька ті інші відомі спортсмени.

Чемпіонка України з Донецька та її молодша колега на фінал приїхали, щоб просто провести тренування 

Чернівецькі спортсмени, хлопці, для яких, очевидно, цецинська траса вже знайома, – кажуть саме тут відчуваєш справжній екстрим.

Неодноразовий чемпіон України Валерій Глушков розповідає – цей спорт не прощає помилок – дуже дорогий велосипед, спорядження а ще травми даються взнаки. Він катався на різних трасах в Україні і за кордоном, тому може порівнювати.

І хоч дану трасу для змагань у весь час, поки тренкувалися на спортивно-оздоровчій базі хлопці готували самі, лише інколи просили допомогти депутата Валерія Чинуша, уже у недалекому майбутньому тут може бути європейського рівня траса.  За словами пана  Чинуша, він досі активно підтримував футбол, але від тепер намірений серйозно допомагти ще й велоспорту.

Тим часом, суботній  фінал по швидкісному спуску проходив гладко, без травм  - поки учасники повереталися з фініша, судді на старті вже підбивали результати.

Перше місце серед юініорів посів Орест Ватаманюк, а серед молоді Валерій Глушков, показавши кращий абсолютний час 1 хвилина і 53 секунди.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 209 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.