Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Практично всі котельні тепломережі працюють
Вівторок, 12 жовтня 2010, 12:43

     Практично всі котельні тепломережі працюють, і в оселях майже всіх чернівчан стало тепло.  Однак,  не всі споживачі тепла узимку зможуть грітися. Під питанням подача теплоносія в оселі тих чернівчан та на ті підприємства, які заборгували Теплокомуненерго. Загальний борг тепловикам складає майже 4 мільйона гривень.

Двадцять чотири ЖБК боргують перед тиловиками, і зі слів Олександра Меленчука досі навіть не намагалися вирішити цієї проблеми.

Ще майже чотири мільйони боргують десять госпрозрахункових підприємств. І саме стільки коштів підприємство боргує газо постачальникам за спожитий раніше газ.

Керівник підприємства остерігається, що якщо різниця в тарифах на газ, який вони купують і  на тепло, яке продають населенню та підприємствам, не врегулюється цього року на державному рівні, то боргова яма виявиться глибокою.

Якщо минулого року різницю у понад 6 мільйонів підприємство покрити змогло, то цьогорічна різниця більша на десять разів може виявитися не підйомною для підприємства.   

Як наголосив пан Меленчук, з усіх міст лише Чернівці поки не що не скорегували свої тарифи. З усіх котелень у місті досі не працювала лише одна на вул. Узбецькій, від якої поступає тепло до 18 будинків -  зауважив Василь Манчуленко, - там наразі завершують ремонт газопроводу, зруйнованого зсувом..

Василь Манчуленко перший заступник директора ЖКГ міської ради: «Залишилося зробити опре совку – перевірити підвищеним тиском газопровід, зробити врізку в газопровід, який буде живити вже котельня…. Ми сподіваємося, що вже в другій половині дня ця котельня буде запущена».  

Теплокомуненерго і місто в цілому непогано підготувалися цього року зими – тож перелік аварійних адрес у місті зменшився. Однак заміна проблемних мереж  потребує значних коштів – зі слів Олександра Меленчука, це десятки мільйонів гривень. 

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 249 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.