Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Нові європейські стандарти для промислової продукції
Вівторок, 12 жовтня 2010, 17:36

     Нові  європейські стандарти для промислової продукції привезли до Чернівців представники Євросоюзу з Греції. Це  забезпечить безпеку для покупців, дозволить вільно продавати  на ринку закордоном та зробить українські  товари популярними.  

В  приміщенні державного підприємства «Стандартометрології»  відбувся семінар на тему «Забезпечення відповідності  промислової продукції вимогам директив Нового Підходу Європейського Союзу».  Допомогти в цьому мають на меті  грецькі експерти.

Стефанос  Іоакімідіс, керівник групи виконання проекту (Греція): «Основною зміною є те, що за безпека продукції на ринку перекладається на виробника. А це дуже важливо. Ми пропонуємо запровадити  систему, яка успішно діє в Європі більше двадцяти років. Вона базується на тому, що відповідальність на виробнику, а держава створює умови і контролює товари».

Представники європейського союзу пропонували розділити відділи стандартометрології. Щоб за якістю продукції,  оцінки та метрології слідкували три окремі структури.

Леонід Боднар, генеральний директор ДП«Стандартометрологія»: «Сьогодні захистити споживачів важко. Потрібно розвиватися до стандартів Європейського Союзу. Це важко. Тому що треба закреслювати те що є і розпочинати з нуля».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 330 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.