Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
За мільйон гривень комунальники відремонтували у Чернівцях між будинкові проїзди
Вівторок, 12 жовтня 2010, 18:07

     За мільйон гривень комунальники відремонтували у Чернівцях між будинкові проїзди в районі вулиць Комарова, Воробкевича та Івасюка. Ця ділянка була однією з найпроблемніших у місті, раніше тут ні автотранспорт не міг проїхати, ні людина пройти. З появою коштів проблему усунули майже за тиждень – саме стільки часу пішло на всі ремонтні роботи. Тепер на проїздах цих вулиць гладкий асфальт та тротуари. На черзі в комунальників – інші між будинкові території.

Лідія, чернівчанка:  «Що в лісі здохло, що зробили ремонт» .
Дивується Лідія Петрівна. Цією ділянкою жінка кожного дня ходить в гості до своєї родички. Каже, раніше тут було багато болота та калюж. Після того, коли все заасфальтували – побільшало автомобілів та самих місцевих жителів.

За висновками профільної комісії, район вулиць Комарова-Воробкевича-Івасюка ввійшли до переліку найбільш проблемних у місті ділянок між будинкових проїздів ще в 2007 році. Однак, коштів на ремонт тоді не було, відтак проблему відклали на невизначений термін.

Ярослав КУШНІРИК, заступник директора департаменту ЖКГ: «Після того, як продався об’єкт на Стасюка і з’явилися кошти, сказали на сесії, що робитимуться між будинкові проїзди на Комарова, Воробкевича та Івасюка. Всі виділені кошти пішли на ремонт прибудинкових проїздів цього району».

Комунальники нарахували п’ять проїздів, які відремонтували на цій ділянці. Приблизна їхня довжина – півкілометра. В мільйон, який для цього було виділено на сесії міської ради – вклалися.

Михайло ІГНАТЬЄВ, начальник МіськШЕПу: «Убирали ями, ставили шар, асфальт. Думаємо, протримається довго, 5 років повинно».

На черзі – міжбудинкові проїзди на вулиці Комарова біля кільця, а також в районі Головної та Бульвару Героїв Сталінграду. Коли візьмуться їх ремонтувати – комунальники терміну не називають. Стверджують, у місті ще чимало таких проблемних ділянок. На ремонт усіх потрібно близько півмільйона гривень. У цьому році виконано робіт лише на 3,5 мільйони. ОХ, ОГ, ЧРТКЧ

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 248 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.