Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У музично – драматичному театрі презентували соціально-благодійний проект «Коріння краю»
П'ятниця, 15 жовтня 2010, 15:49

У  музично – драматичному театрі презентували соціально-благодійний проект «Коріння краю» присвячений 70-річчю утворення  Чернівецької області. В рамках заходу відбулося вшанування старожилів Буковини молодшим поколінням та нагородження переможців учнівського конкурсу наукових та творчих робіт.

Миколі допомагала підготуватися до конкурсу вся родина. Хлопець з дитинства полюбляє малювати, а тут ще й нагода відповідна: поєднати корисне з приємним.

Микола, школяр: «Я, мій брат Денис, мій брат Максим, тато Василь (показує на малюнок…). Це родовідне дерево. А у зв’язку з чим ти почав малювати? Мені сказала моя вчителька, подзвонила мамі. Я зрозумів, що буде конкурс і спробував».

Організатори благодійного проекту «Коріння краю» розповіли, що складностей із підготовкою практично не було. Єдине – важко було моментально надіслати запрошення на конкурс у всі райони області. Але багато школярів відгукнулися та з радістю проявили свій талант.

Марта Левченко, виконавчий директор PR-кампанії «Бренда», співорганізатор:«Діти писали роботи,  творчі дослідження, малювали дерево родоводу і також було завдання написати історію життя предка, яким пишаються діти. Дуже вражало у цих роботах, настільки діти пишаються своїми дідусями, бабусями… Вони багато слів писали: я пишаюся своїм дідусем і зроблю все, щоб бути хоч трішки подібним до своїх предків».

Конкурсне журі  відібрало 20 кращих робіт на основі яких буде видана енциклопедія «Буковина іменами дітей». А 14-х учнів нагородили подарунками та грамотами. Оцінили талант школярів і меценати, які також долучилися до привітань.

Назар Горук, політичний та громадський діяч, член ВО «Свобода»: «В народі кажуть, що сімя, людина, яка пам’ятає своє коріння, вона буде щаслива, житиме у єдності та добробуті. Молодим людям, молодим українцям треба допомагати. .. Адже насправді українці дуже талановиті: у музиці, в науці».

Весь вечір зі сцени драмтеатру лунали пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності та творчих колективів.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 424 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.