Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Газифікація міста Герца повністю завершена
П'ятниця, 15 жовтня 2010, 17:26

     Газифікація міста Герца повністю завершена, тож у мешканців більш як дев’ятиста осель сьогодні свято. Щоб свято відбулося, з обласного бюджету виділено майже два мільйони гривень, крім того у газифікацію Герци вкладені держані кошти та кошти самих мешканців. На відкриття газопроводу приїхали представники обласної влади на чолі з губернатором. Жителі прилеглих до газопроводу будинків накрили святкові столи, а священник відправив службу.

Пенсіонер Дмитро Костянтин живе в своєму будинку вже пів століття –ще донедавна палив завезеним газом, а тепер з постійним  -  зовсім інше життя.

Дмитро Констянтин житель Герци: «Не надо идти нанимать машину, притаскать балон з гадом – да и некому – а сей час очень красиво и очень хорошо»

Щоправда, зараз у Дмитра Петровича газ підведений лише до кухні – щоб газифікувати хату потрібно багато грошей – каже пенсіонер – скільки пішло на газ він не пам’ятає – грошима син допоміг.

Головне, що у Герці є газопровід, - отже під’єднати газ тепер можливо будь-коли – цього дня місто чекало давно, - тож урочисте відкриття газопроводу – всезагальне свято. Священник відслужив службу і нагадав, що без Божої ласки нічого б не відбулося, а міський голова наголосив на суттєвій фінансовій допомозі з обласного бюджету.

 Михайло Папієв голова Чернівецької ОДА: «Крім 600 тисяч гривень, якими погасили борг, плюс 1 мільйон 200 тисяч гривень, плюс гроші з державного бюджету і людські гроші».

Олена Костянтин каже, що за газ в оселі заплатила приблизно сім тисяч гривень, але не шкодує.

Після запалення символічного смолоскипу у дворі, саме в оселі пані Олени запалили комфорку, щоб вже не символічно, а реально підтвердити газ в оселях є.

Губернатор пообіцяв у 2011 році газифікувати весь Герцаївський район.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 403 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.