Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Четвертий навчальний рік розпочався в жіночій недільній гімназії
Четвер, 28 жовтня 2010, 19:14

Четвертий навчальний рік розпочався в жіночій недільній гімназії. В ній дівчат навчають предметам, які їм знадобляться в житті. Це не лише мода, психологія і танці. Гімназистки зможуть спробувати себе в туризмі, вивчити основи самозахисту та навчитися журналістиці.

Жіноча недільна гімназія,  в якій не кладуть оцінок. В ній навчаються дівчата від чотирнадцяти до сімнадцяти років. Цієї осені навчання розпочали двадцять п’ять гімназисток, хоча бажаючих було більше тридцяти школярок.

Анастасія, вихованка вечірньої гімназії: «Хочу себе вдосконалювати. Хочу стати кращою - справжньою леді. Хочу мати нових друзів, завести нові знайомства».

Міському голові Миколі Федоруку гімназистки подарували велику ручку для підписання важливих документі. Перший підпис нею мер поклав під запрошенням в табір «Ойкос» для дівчат. Також пообіцяв приїхати влітку до них на відпочинок. Крім того дівчата отримали в подарунок портфелі та значки із символікою гімназії.

Микола Федорук, міський голова: «Щоб ви були і Мадоннами, Маргарет Теччер в однаму обличчі. Бажаю вам стати успішними леді. Успіхів вам».

Гімназистки познайомились зі своїми вчителями. Це викладачі самозахисту, сучасних танців, догляду за собою та інших предметів.

Любов Чобан, директор жіночої недільної гімназії: «У нас не школа краси. Ми розвиваємо особистість. Ми покращуємо дівчат не лише зовнішньо».

 

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 513 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.