Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях побилися голова і заступник дільничної комісії
П'ятниця, 29 жовтня 2010, 12:51
     Після конфлікту з головою ДВК №20 у місті Чернівці Людмилою Костік її заступник Ольга Бибик потрапила до лікарні. Інцидент трапився 21 жовтня приблизно о 15.00. За словами Ігоря БИБИКА, чоловіка потерпілої, яка зараз перебуває у неврологічному відділенні, дружина була сам-на-сам у кабінеті з головою комісії. До Ольги зателефонував син, тож жінка вийшла у коридор на декілька хвилин для розмови. Коли ж повернулася, пані Людмила звинуватила її у крадіжці запрошень на вибори.

– Мою дружину це настільки вразило, адже вона працює на виборах з 1998 року і добре знає правила. Голова відкрила її сумочку, витягнула запрошення та почала звинувачувати у крадіжці, – розповідає чоловік. – Також застосувала силу. У дружини були синці на руках та обличчі.

Водночас, як стверджує голова ДВК №20 Людмила КОСТІК (представляє у комісії Партію регіонів) слова про застосування сили – вигадки її вже колишньої заступниці (працювала у комісії за квотою «Нашої України»).

– Партія замінила свого члена ДВК на іншого, – повідомила Людмила Костік. – Конфлікт між мною та Ольгою Бибик базувався на тому, що вона взяла частину запрошень. Я це виявила. А твердження про тілесні ушкодження – це тільки її вигадки.

У Шевченківському районному відділі УМВС повідомили, що заява від громадянки Ольги Бибик надійшла 21 жовтня. У заяві зазначається, що голова ДВК №20 побила заявницю. 25 жовтня райвідділ отримав повідомлення з лікарні швидкої медичної допомоги, де Ользі Бибик поставили діагноз – астеноневротичний синдром (після отримання психологічної травми настає нервовий розлад, – авт.).

– Зараз нікого не пускаю до дружини. Нехай відійде, – каже Ігор Бибик. – На цих виборах вона вже працювати не буде.

www.molbuk.com
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 714 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.