Погода в Черновцах
 
У Чернівцях зявився новий автобусний маршрут PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 жовтня 2010, 18:07

У Чернівцях зявився новий автобусний маршрут! Він забезпечить транспортом мешканців мікрорайону «Рогізна» . Також на прохання чернівчан, за дорученням міського голови Миколи Федорука продовжено ще два автобусні маршрути: сьомий та тринадцятий.

Пані Людмила часто добирається до «Нових Ленківців». Адже тут мешкає її дочка. Розповідає, що раніше набагато складніше було дістатися до мікрорайону із центру міста. Тепер, з продовженням автобусного маршруту № 7 побачити рідних стало набагато простіше. Але в довговічність маршруту все-одно не вірить..

Людмила Пилипенко, чернівчанка: «Зараз мені зручно, что добираюсь етим маршрутом, мне удобно, но дело в том, что чуствую ето временно, показуха. Ето часть города, то есть, люди которые здесь живут, они относяться к Садгорскому району. Я не вижу что ето часть города – дорога отвратительная, светофора нету. То что сейчас ето сделали, ето, по-моему просто показуха».

В департаменті ЖКГ міської ради пояснили, що продовжений маршрут №7 до «Нових Ленківців»  курсуватиме аж до зупинки  «Світанок». А на підставі звернення чернівчан до міського голови, 13 маршрут продовжили від Геріатричного пансіонату до кінця вулиці Підкови. Що стосується маршруту 13_А, то поки що він є пробним.

Олександр Шумейко, начальник департаменту ЖКГ міськради: «Сьогодні ми запустили такий маршрут 13-А, який  сьогодні буде ходити десь два рейси на годину. Буде вивчатися пасажиропотік. Він буде йти по вулиці Московській, 1-й провулок Возєднання.  Вивчиться пасажиропотік, а тоді будемо бачити чи доцільно, чи не доцільно в подальшому його впровадження».

Водій автобуса 13-А стверджує, що маршрут повинен себе виправдати.

Іван Васильович, водій: «Люди, стільки зібралося біля церкви, так задоволені. Вони вже чекають, щоб графік був затверджений. Я думаю, що накатається маршрут».

Перші пасажири пробного маршруту щасливі , що зможуть набагато швидше дістатися до центру міста: «Потрібний звичайно, тому що людям потрібен. У Садгору далеко їхати, дорога яка, як буде маршрут, буде асфальт, набагато краще і діти в школу йдуть тут»,

 «Я живу на вулиці Возєднання…біля церкви…дуже ми добивалися це вже три-чотири роки…дуже раді, що його пустять, утвердять».

Поки маршрут 13-А обслуговує той самий перевізник, що і 13, бо це логічно, повідомили у департаменті ЖКГ. Але як тільки він себе виправдає, то серед перевізників оголосять тендер на обслуговування цього маршруту.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1830 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.