Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
А Розпочалася виборча кампанія на Буковині спокійно...
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:20

     А Розпочалася виборча кампанія на Буковині спокійно. Всі 545 іиборчих дільниць відкрилися вчасно о 8-1 ранку. Одначе певні труднощі почали спостерігатися вже з перших годин роботи. Багато бюлетенів у одні руки, довгі черги біля комісій та мала кількість кабінок для голосування – з такими основними проблемами довелося зустрітися чернівчанам на виборчих дільницях 31 жовтня. Пік голосування припав на середину дня, одначе загалом ці вибори характеризувалися досить низькою активністю. На одній з дільниць побувала наша знімальна група. Там голосував кандидат на посаду міського голови Микола Федорук.

69 виборча дільниця, що у 2-й гімназії, роботу розпочала рівно о восьмій ранку. У списках виборців тут майже 950 чоловік. Сходитися на дільницю люди почали вже з перших хвилин. Близько десятої ранку  голосувати прийшов і кандидат на посаду міського голови Микола Федорук зі своєю дружиною.

 Аби отримати бюлетені, довелося як і всім, вистояти у кількахвилинній черзі. Першим бюлетені до скриньки вкинув Федорук, після нього – дружина.

Микола Федорук зізнався, голосувати важкувато через велику кількість бюлетенів та черги. Однак, з усім розібрався.

ФЕДОРУК, кандидат на посаду Чернівецького міського голови: «Я за поступовий рух і розвиток міста й області і розвиток місцевого самоврядування. Слава богу є з кого вибрати».

І молоді виборці і люди більш поважного віку скаржилися – потрібен немалий час, аби розібратися у всіх бюлетенях, які отримали на руки.

Галина, виборець: «Це дуже накладно, багато людей, організацій та партій. Сиджу й вичитую, бо треба ж вибрати – багато кандидатів. Важко вибрати».

Едуард, виборець: «Прочитаємо уважно, виберемо кого треба і все. Бачу, люди нормально, порядок є, проблем нема. А там вже будемо бачити, як воно буде».

 Георгій, виборець: «Дуже багато бюлетенів, але що зробиш, як так багато кандидатів, депутатів. А так – усе  нормально, вільно зараз. Потім може більше прийде людей, то трохи черги будуть. Загалом, на нашій дільниці завжди добре».

Слідкували за процесом на 69 виборчій дільниці 6 спостерігачів. Біля комісії час від часу виникали черги, не обійшлося без них і біля кабінок для голосування, оскільки їх у приміщенні було лише три.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 454 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.