Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Буковина підбиває підсумки місцевих виборів
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:24

Буковина підбиває підсумки місцевих виборів. Дуже низькою цього разу виявилася явка виборців на дільниці – попередньо по області вона склала близько 50 відсотків, в Чернівцях – 39 відсотків. Офіційних даних, хоча би попередніх щодо переможців перегонів ще немає, однак є дані екзітпулу проведеного громадської організацією  «Соціологічний моніторинг Буковини». Опитування проводилося при виході з 19 виборчих дільниць в трьох районах Чернівців . Участь у ньому взяли 1800 респондентів, які перед цим проголосували на виборчих дільницях. Похибка складає дві цілих, чотири десятих відсотка.

 За результатами цього екзітпулу на виборах мера Чернівців з великим відривом лідирує Микола Федорук із понад шістдесятьма відсотками. На другому  місці – Василь Забродський – майже 12 відсотків. Михайло Сеничак посідає третє місце, у нього майже 6 відсотків. У решти кандидатів на посаду міського голови менше 4-х відсотків. Не підтримали жодного майже 9 відсотків виборців

 На виборах до Чернівецької міської ради за партійними списками лідирує «Батьківщина» - майже 21 відсоток. За нею «Фронт змін» - 17 із половиною відсотків. Третє місце – «Партія Регіонів» - 16 відсотків, 7 з половиною відсотків у «Свободи».

 Також у міську раду за даними екзітпулу «Соціологічного моніторингу» потрапляють Республіканська партія, Наша Україна та Єдність, але результати цих партій знаходяться в межах статистичної похибки

 Що стосується обласної ради, тут лідирує «Фронт змін» - 20 з половиною відсотків. Друга - «Батьківщина» - 19 відсотків. На третьому місці «Партія регіонів» 17 з половиною відсотків, ВО «Свобода» має 7 з половиною відсотків. В межах похибки знаходяться «Наша Україна», Комуністична партія та «Сильна Україна»

 Але нагадую, що все це результати екзітпулу, проведеного в Чернівцях. Попередні офіційні дані наразі обробляються міською та обласною виборчими комісіями. З ними ми зможемо ознайомитися вже завтра, а от остаточні офіційні дані Центральна виборча комісія обіцяла оприлюднити не пізніше найближчої п’ятниці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 447 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.