Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завершився 6 регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески»
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:29

     Завершився 6 регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески». У ньому взяли участь 10 театрів, серед котрих – і гість із Румунії Ясський театр імені Вассіле Александрі. Приємною несподіванкою стало закриття фестивалю виставою «Швейк» Київського Національного театру імені Івана Франка. Для чернівецької публіки грали неперевершені народні артисти України Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв. По завершенню вистави відбулося нагородження переможців фестивалю.

Від першої хвилини і до завершення вистави публіка супроводжує дійство на сцені неймовірною кількістю оплесків. Бенюк грає Швейка, а Хостікоєв перевтілюється і в жандарма, і в пан-отця, і в поручика Лукаша. Актори зрідка дозволяють собі органічно імпровізувати на сцені, зокрема третій тост на дні народження поручика – за Чернівці.

Ця класика і тепер актуальна, наголошує Богдан Бенюк, проводячи мовні паралелі між Чехією початку 20-го століття  і сучасною Україною.

Для Анатолія Хостікоєва – чернівецька сцена – особлива, це – його перша гастрольна сцена.

Акторів «Швейка» відзначили як кращий акторський ансамбль фестивалю. Кращою фестивальною виставою журі визнало «Батьківські пороги» театру «Голос».

Голова журі фестивалю Петро Колісник відзначив, цьогорічні «Золоті оплески» значно розширили поняття комедії.

Власниками номінації «Краща чоловіча роль» стали актори Чернівецького театру Денис Поліщук та Григорій Руденко-Краєвський. Відзнаку «Краща чоловіча роль другого плану» отримали Народний артист Вінницького театру Валерій Прус та Заслужений артист Чернівецького Мирослав Маковійчук. «Кращою актрисою другого плану» визнано Заслужену артистку Чернівецького театру Ларису Попенко.

Леся Воронюк. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 453 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.