Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецька обласна громадська організація Комітету виборців організувала моніторингові групи
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:48

Чернівецька обласна громадська організація Комітету виборців організувала в день виборів моніторингові групи. Саме вони відслідковували ситуацію з волевиявленням буковинців по Чернівцях та області.

Представники мобільних груп, до складу яких входили громадські організації, журналісти відслідковували ситуацію по дільницях. Найбільше порушень стосувалося незаконної агітації в день виборів, порушення прав виборців та спостерігачів. Виникали запитання і до роботи членів дільничних комісій.

Ігор Баб’юк, керівник моніторингової групи: «В більшості випадків члени комісій не обізнані із законом, вони забувають виставляти всі виборчі скриньки, а це вже є підставою підозрювати в тому, що буде підміна скриньок. В Сторожинецькому районі, вчора відбулося засідання  територіальної комісії за участі політ. Партій. До райради були надруковані бюлетені з двумя квадратиками навпроти політичної партій».

Не обійшлося і без казусних випадків на дільницях.

Цікаву ситуацію спостерігали у Припрутті Новоселицького району. Там у ДВК №25 через натовп виникли певні проблеми із волевиявленням.

Євгенія Олійник, довготерміновий спостерігач: «Виборці намагаються проголосувати на підвіконні, члени комісії їх фізично затягують в кабінки».

Здивувала і поведінка деяких голів дільничних комісій.

Євгенія Олійник, довготерміновий спостерігач: «В селі Маршинці, це 21 дільниця, звернулися до голови, яку політ силу вона представляєте, вона впевнено сказала, що ПР, а потім секунди три подумавши, сказала, що ні – «Відродження».

 Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 135 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.