Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Хотинська фортеця стала привабливішою для туриста
Понеділок, 01 листопада 2010, 18:59

     Хотинська фортеця  стала привабливішою для туриста. Тепер тут можна не тільки побачити унікальні споруди, а й постріляти з лука, арбалета, одягти костюм турка,козака чи поляка, побачити бойові машини, яких не має в жодному музеї  України та побувати в кімнаті тортур.  Переважно все це було створено за кошти європейського союзу. Загалом на нові об’єкти потрачено 700 тисяч євро.  

В «Хотинській фортеці» відбулося урочисте відкриття військово-історичного музею та кімнати тортур . Це останні об’єкти створені в рамках проекту транскордонного співробітництва  «Україна-Румунія»  за програмою TASIC «Розробка інтегрального туристичного продукту для розвитку культурного туризму на Буковині» .  Реалізовувався  він більше двох років за фінансової підтримки Євросоюзу. Протягом цього часу виконавці і розробники проекту провели масу заходів для  збільшення туристичного потоку. І за декілька місяців він значно зріс.  «Хотинська фортеця» збагатилася і тепер тут можна постріляти з лука чи з арбалета, побувати в залі етнографії, археології , залі ранніх слов’ян, побачити музейну експозицію в офіцерських казармах,  бойові машини, яких не має в жодному музеї України.

Зацікавить відвідувача і кмната тортур, в якій представлені знаряддя для страти та допиту різних періодів.  Ось наприклад «гар отта»  використовувалася до 1864 року, як засіб виключно для страти.

Завдяки цьому проекту потік туристів до фортеці значно зріс, та ще одне завдання, яке поставили перед собою розробники проекту – збільшити підприємницьку діяльність хотинчан.  Зараз  туристу тут ніде, навіть,  пообідати.

Проект  транскордонного співробітництва «Україна - Румунія» націлений на те, щоб Хотинська фортеця стала «інтернаціональним» туристичним об’єктом, який об’єднає Чернівці і Сучавський повіт Румунії .

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 470 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.